OScam sky de

There are 347 replies in this Thread which was already clicked 54,832 times. The last Post () by georgeflu.

  • σβησε οπου εχει βαλει το

    xdisablecrccws_only_for = 098C:000000;09C4:000000;098D:000000

    disablecrccws = 1

    disablecrccws_only_for = 09C4:000000;098C:000000;098D:000000;0500:050F00;05 00:043800;0500:030B00

    και βαλε μονο στο κατω απο το [global]

    disablecrccws_only_for = 098C:000000;09C4:000000;098D:000000

  • δεν εχει ανοιξει ακομα..

  • μαλλον εκει ειναι το προβλημα για αυτο ανεβασα το log για να δω αν ειναι απο μενα το προβλημα..ευχαριστω ..

    κανονικά και ας μην εχει κανει την αλλαγη ....θα επρεπε να δεις sto log του οσκαμ οτι βρισκει τον σερβιτορο...εσει μονο γραμμη περνεις η κανεις και τον σερβιτόρο ;αμα περνεις μονο γραμμη και δεν εισαι σερβιτορος φτανει να βαλεις μονο στο στο oscam.serverεκει που ειναι η γραμμη σου απο κατω αυτο που σου ειπε ο medusa .οπως ειπα αυτο το κανεις μονο οταν περνεις γραμμη κε δεν σερβίρεις αλλου...

  • δεν εχει ανοιξει ακομα..

  • Για να δείτε αν είναι σωστά τα CW που παίρνετε από τον server, απλά ενεργοποιήστε το debug (π.χ. 128) και ελέγξτε το 4o και το 8ο byte.

  • Για να δείτε αν είναι σωστά τα CW που παίρνετε από τον server, απλά ενεργοποιήστε το debug (π.χ. 128) και ελέγξτε το 4o και το 8ο byte.

    Φίλε για το debug που πας για να το ενεργοποίησεις?

  • Εγω απο τα παραπανω log που βλεπω-ας πουμε του sakisvele-δεν εχω τοσους πολλους reader και παιζαν και παιζουν ολα μια χαρα απο p.v εως afn. Το μονο που εχω θεμα και δεν φτιαχνει ειναι τα sky de...

  • Εγω απο τα παραπανω log που βλεπω-ας πουμε του sakisvele-δεν εχω τοσους πολλους reader και παιζαν και παιζουν ολα μια χαρα απο p.v εως afn. Το μονο που εχω θεμα και δεν φτιαχνει ειναι τα sky de...

    ο σερβιτορος εκανε της αλλαγες;

  • Εγω απο τα παραπανω log που βλεπω-ας πουμε του sakisvele-δεν εχω τοσους πολλους reader και παιζαν και παιζουν ολα μια χαρα απο p.v εως afn. Το μονο που εχω θεμα και δεν φτιαχνει ειναι τα sky de...

    ο σερβιτορος εκανε της αλλαγες;Δεν ξερω φιλε μου τι να σου πω..

  • Εγω απο τα παραπανω log που βλεπω-ας πουμε του sakisvele-δεν εχω τοσους πολλους reader και παιζαν και παιζουν ολα μια χαρα απο p.v εως afn. Το μονο που εχω θεμα και δεν φτιαχνει ειναι τα sky de...

    ο σερβιτορος εκανε της αλλαγες;Δεν ξερω φιλε μου τι να σου πω..

    Δυστυχώς χωρίς τι δουλειά του σερβιτορο σίγουρα δεν θα δούμε φαγητό στο τραπέζι....οτι και να βαλεις τωρα στα οσκαμ δεν σε βοηθάει εαν ο σερβιτόρος δεν τα εβαλε τα δικα του...για αυτο καλητερα να σου πει ο σερβιτορος οτι εβαλε τα δικα του και μετα ας δοκιμάσεις τα δικα σου να ρυθμίσεις....αλλα για πες μου τι εβαλες στα οσκαμ αρχεια για να δουμε ....

  • Εγω απο τα παραπανω log που βλεπω-ας πουμε του sakisvele-δεν εχω τοσους πολλους reader και παιζαν και παιζουν ολα μια χαρα απο p.v εως afn. Το μονο που εχω θεμα και δεν φτιαχνει ειναι τα sky de...

    ο σερβιτορος εκανε της αλλαγες;Δεν ξερω φιλε μου τι να σου πω..

    Δυστυχώς χωρίς τι δουλειά του σερβιτορο σίγουρα δεν θα δούμε φαγητό στο τραπέζι....οτι και να βαλεις τωρα στα οσκαμ δεν σε βοηθάει εαν ο σερβιτόρος δεν τα εβαλε τα δικα του...για αυτο καλητερα να σου πει ο σερβιτορος οτι εβαλε τα δικα του και μετα ας δοκιμάσεις τα δικα σου να ρυθμίσεις....αλλα για πες μου τι εβαλες στα οσκαμ αρχεια για να δουμε ....

    μπηκα στην oscam απο το webif πηγα στην καρτελα global και στο πεδιο που ελεγε disablecrccws_only_for εβαλα το εξης: 098C:000000;09C4:000000

    Το ιδιο εκανα και στον reader μου παλι μεσα απο το webif της oscam

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!