OScam sky de

There are 347 replies in this Thread which was already clicked 54,419 times. The last Post () by georgeflu.

  • στα περισσοτερα image πλεον, δε χρειαζεται και πολλα...(οσον αφορα τις λιστες)

    πας πανω στο καναλι που θελεις, και οπως ειναι η λιστα καναλιων -> menu / αναπαραγωγη υπηρεσιας με stream relay... (απλως προσοχη, γιατι εχω παρατηρησει οτι σε καποιες περιπτωσεις, σταματαει το cam και θελει επανεκκινηση)

  • εχω openpli το 7 η το 7.1 (δεν θυμαμαι γτ δεν ειμαι σπιτι)


    αλλα εαν ειναι να κανε ενα copypaste στο telnet του dcc την εντολη του bico κ μετα enter ... ε αυτο ειναι ευκολο

    θα το δοκιμασω το βραδυ σπιτι

    απλα φοβαμαι μην χαλασουν κ τα αλλα καναλια του γερμανου


    παντως ευχαριστω πολυ

    Edited once, last by g6519 ().

  • Φοβάμαι ότι είναι παλιό για τέτοια πράγματα.

    Εγώ έχω κρατήσει και το ειδικό stream relay bouquet και παίζει και αυτό, απλώς δεν το χρησιμοποιώ πιά, προτιμώ τη white list.

  • Γεια χαρά στην Ελληνικη παρέα,ευχομαι να ειστε ολοι καλά.

    Με την εντολη,μεσω telnet.,του biko,για την white list.

    Σε VU-Duo2 .,Image OBH 5.3 .ολα καλά,με τα καναλια του....SKY.de

    Ομως στον DM 920( Image NN2).....τιποτα,μαλιστα με την εντολη αυτη ,μπλοκάρει,και την

    stream relay channel list.

  • Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει με το image που έχεις και ποια έκδοση είναι αλλά... Το streamrelay με αυτόν τον τρόπο παίζει μόνο σε καινούργια image από 9-10/2023 νομίζω και δεν είμαι και 100% σίγουρος ότι έχει ενσωματωθεί σε όλα αυτή η λειτουργία.

    Σε αυτή την περίπτωση θα παίζεις κανονικά με τα ειδικά μπουκέτα streamrelay.

  • τελικα θα ηθελα να καταθεσω εδω οτι επειδη το image που εχω ειναι παλιο (οποτε αποτι καταλαβα δεν δουλευει με stream relay) φορτωσα ενα αλλο userbouquets που βρηκα απο αυτο το σαιτ και παιζουν τωρα ολα τα γερμανικα/αυστριακα κανονικα.


    ευχαριστω πολυ ολους τους φιλους εδω για την βοηθεια που προσπαθησαν να μου δωσουν

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!