OScam sky de

There are 347 replies in this Thread which was already clicked 54,573 times. The last Post () by georgeflu.

  • το sky θα αλλάξει το σύστημα και θα δουλεύει όπως το ιταλικό και το αγγλικό..μέχρι τέλος του μήνα θα έχουν περάσει την αλλαγή...Τώρα κάνουν δοκιμές για αυτο μερικά παίζουν με κάποια σπασίματα...μιλάμε για δορυφορική λήψη και όχι iptv ...κάποιοι σερβιτόροι έχουν βρει το κόλπο όμως με γενικά το CS που γνωρίζουμε θα έχει τέλος μέχρι αρχές Δεκεμβρίου...skyέχει ήδη ειδοποιήσει τους πελάτες ότι κάνουν δοκιμές και θα μπορεί να έχουν κολλήματα...

  • το καλο ειναι οτι υπαρχει και το πορτογαλλικο πακετο ακομα(30W) για αθλητικα,οπως και τα arena (1,9e)

    οντως παλι καλα που υπαρχουν και αυτα ακομα..ας τα χαρουμε οσο ειναι

  • Έχει κι άλλα πακέτα βέβαια, Ολανδοί, Τσέχοι και Σλοβάκοι στις 23.5Ε, Βούλγαροι στις 39Ε, Ρουμάνοι και Ούγγροι στις 0.8Ε, Ιταλικά και Γαλλικά FTA σε multistream στις 5W και τα Αζέρικα CBC sports HD & Idman στις 46Ε με πασίγνωστα biss keys.

    octagon sf8008 4K combo

  • πρεπει να μαστε πολύγλωσσοι......... :brainfog:

  • Χαιρετώ την παρέα,δεν είχα χρειαστεί τον Γερμανό ως τώρα,βολευόμουν με Ισπανό.κ Πολωνό ως τώρα,και καθότι κ άσχετος ,παρόλα αυτά θα ήθελα να ρωτήσω αν παίζει ακόμα με oscam.

    Έχω κλώνο 800 hd με cccam 2.3.0

    Αν αποοπειραθω να περάσω oscam ποια έκδοση πρέπει να περασω,τι κακοτοπιες πρέπει να προσέξω,υπάρχει κάποιο βίντεο youtube που να τα έχει βήμα βήμα κ να ισχύουν όπως τα λέει;

    Σορυ για το σεντόνι κ ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά

  • Πρεπει να εφαρμοζουν το ιδιο με το Π@τ@ δηλαδη nds aes128b στις v15 cards...Aυτα που πεζουν ειναι ακομη V13 V14.... Οποτε ας το ξεχασουμε σιγα σιγα προς το παρoν !

  • Το σημαντικό είναι αν προέρχεται από την κρυφή μνήμη ή τοπικά.


    Για δείτε τώρα ....το 098d v15 nds aes είναι εφικτό τελικά Δεν μπορώ να πω περισσοτερα ..... Μην στέλνετε πμ


    Είναι δυνατόν σε κάποιο βαθμό! Η κρυφή μνήμη δεν είναι σταθερή και υπάρχουν μεγάλες διαφορές.

    Προσωπικά δεν χρειάζομαι κρυφή μνήμη

  • Τελικά μια χαρά δουλεύουν όλα τα sky de με το 098d με λίγες μετατροπές στο oscam.dvbapi, δείτε εδώ :

    The LATEST OSCAM-EMU FOR VARIOUS PLATFORMS Discussion and Request Thread

    Βαζοντας αυτα που προτεινει ο μοχαμεντ στο dvbapi ανοιγουν κανονικα δηλαδη? Δεν χρειαζετε κατι αλλο στο user ας πουμε?

  • Όχι δεν χρειάζεται, αλλά εγώ έκανα αρκετές τροποποιήσεις στο αρχείο για κάποια άλλα κανάλια που έχουν πολλές κωδικοποιήσεις

    για να ανοίγουν πιο γρήγορα με την κωδικοποίηση που εγώ θεωρώ πιο βολική γι αυτά.

    Ακόμη και τα sky.de με αυτό το αρχείο θα ανοίγουν πιο γρήγορα αν μεταφέρεις το υπ' αριθ. 67 (P: 09C4:000000 ;SKY_DE τροποποιημένο ως I: 09C4:000000 ;SKY_DE) στην θέση 17 (κάτω από το 16 I: 098C:000000 ;SKY_DE)

    octagon sf8008 4K combo

  • καλημέρα σε ολους


    εγω παντως αλλαξα σερβιτορο κ βλεπω μια χαρα το sky.de με cs και cccam

    μιλαω βεβαια για skysport1+2 κ dazn 1+2 με ελαχιστα κολληματα

  • μπορω να ρωτησω κατι που είναι λιγο εκτος τοπικ?


    ενώ στον γερμανο εχω δυνατοτητα να μην ακουω την γλωσσα τους γτ εχει επιλογή ηχου "σταδιο", στον πολωνο κ στον ισπανο πρεπει να ακουω το σπικαζ τους

    υπαρχει εκει τροπος?

    ευχαριστω

  • καλησπέρα σε ολους, μπορεί κάποιος να με βοηθεισει-εξηγησει πως λειτουργει το config στο oscam, εχω κατεβασει τα αρχεια του oscam σε windows και δεν ξερω τι πρεπει να κανω παρακατω, tbs 5520se σας ευχαριστω

  • Τέλος Ναι, και ψάχνοντας το γενικότερα,

    Διάβαζα σε διάφορα φόρουμ ότι ίσως ακολουθήσουν ισπανικό, πολωνικό, σερβικό, οοττεε.

    Ας ελπίσουμε πως όχι και πως κάτι ρουμάνικα και βουλγάρικα θα συνεχίζουν να παίζουν.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!