Ερώτηση σχετικά με το E2iPlayer

There are 243 replies in this Thread which was already clicked 22,884 times. The last Post () by Montezuma.

  • μηπως στον osnino εχεις κατεβασει κατι επιπλεον, η αντικατεστησες κατι?


    μπορεις να παρεις τον φακελο IPTVPlayer απο τον nino και να τον περασεις στον mega.

  • δεν ξερω με ποιον player ΘΑ επρεπε να παιζει... , μια και το plugin επισημως ειναι off και κυκλοφορουν διαφορες διορθωσεις. κατι λιγα που δοκιμασα εγω παντως, παιζουν κανονικα και με τον gst.

    για εμενα το μοναδικο περιεργο, ειναι οτι παιζει στον ενα και οχι στον αλλο... (σε δεκτες ιδιας αρχιτεκτονικης)

    για τον player σου εγραψα, γιατι καπου επεσα σε ενα μυνημα με το ιδιο σφαλμα... που ελεγε αυτο. (οχι να το απεγκαταστησεις... να ειχες ορισει το exteplayer ως ενεργο)...

  • βρηκα μια λυση αλλα δεν ξερω γιατι το κανει μονο ετσι. λοιπον οταν παω να παιξει ενα αθλημα παταω μπλε κουμπι(εκει που λεει περισσοτερα) και διαλεγω χωρις προφορτωση)

  • αν και δεν ειμαι ο πιο διαβασμενος με το εν λογω plugin...

    καπου στις ρυθμισεις εχει επιλογη για το που να κανει buffering. αν ειναι πχ media/hdd και εχεις στικακι που εχει γινει mount ως media/usb ... δεν βρισκει να κανει προφορτωση...

  • Γεια και χαρα σε ολους.μπορει να εξηγησει καποιος πως γινεται να μην εμφανιζει τους ενσωματομενους υποτιτλους στο χρυσοι? Ενω αν μπω στο site υπαρχουν κανονικα και παιζουν με υποτιτλους οι ταινιες.υπαρχει καποια λυση? Οχι σε ολες τις ταινιες σε αλλες εμφανιζονται.

  • Με την τελευταια εκδοση του E2Player δεν παιζει το xrysoi oyte to gamato

    Καλησπέρα!

    Παρόλο που εγκαθιστώ τις ενημερώσεις του "zadmario" δεν δουλεύουν τα ελληνικά addons παρά μόνο οι "χρυσοί" με την χειροκίνητη προσθήκη δύο αρχείων στον φάκελο "hosts" μετά από κάθε αναβάθμιση (είχαν ανέβει εδώ πριν από καιρό) και πάλι χωρίς πλήρες μενού. Υπάρχει κάποιο άλλο ",py " ώστε να δουλέψουν;

    Ευχαριστώ!

  • Με την τελευταια εκδοση του E2Player δεν παιζει το xrysoi oyte to gamato

    Καλησπέρα!

    Παρόλο που εγκαθιστώ τις ενημερώσεις του "zadmario" δεν δουλεύουν τα ελληνικά addons παρά μόνο οι "χρυσοί" με την χειροκίνητη προσθήκη δύο αρχείων στον φάκελο "hosts" μετά από κάθε αναβάθμιση (είχαν ανέβει εδώ πριν από καιρό) και πάλι χωρίς πλήρες μενού. Υπάρχει κάποιο άλλο ",py " ώστε να δουλέψουν;

    Ευχαριστώ!

    Εγω βρηκα δυο αρχεια για gamato & xroisoi και παιζουν κανονικα, απλα τ΄gamato πολλες φορες δεν ανοιγει τους συνδεσμους απο τα σαιντ οπου εχουν τοις ταινιες... οι Xroisoi παιζουν κανονικα

  • Το πρόβλημα με τους συνδέσμους είναι γενικό νομίζω. Και σε άλλα addons το συναντώ.

    Αν μπορούσατε να ανεβάσεε τα συγκεκριμένα αρχεία...

    Ευχαριστώ!

  • Ευχαριστώ για τα αρχεία και επανέροχμαι μιας και τα δοκίμασα:

    Στην αρχή είχα πρόβλημα γιατί μου ζητούσε το "captcha_helper". Το βρήκα το τοποθέτησα στα "components" αλλά στη συνέχεια ζητούσε το hcaptcha. Από το λίγο που κοίταξα δεν μπόρεσα να το βρω κάπου (άλλωστε κατά πάσα πιθανότητα στη συνέχεια θα ζητούσε και κάποιο άλλο αρχείο) οπότε έβαλα το παλιό "urlparser.py" και δούλεψε.

    Το gamato βέβαια, όπως έγραψε κι ο @Montezuma, έχει θέμα με τους συνδέσμους (στην ιστοσελίδα οι ίδιες σειρές ή ταινίες "παίζουν" μια χαρά) αλλά οι "xrysoi" δουλεύουν κανονικά.

    Edited once, last by tomgr ().

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!