Wind Vision box

There are 27 replies in this Thread which was already clicked 5,306 times. The last Post () by komhsgr.

  • Ναι δεν έχεις άδικο για χρήση netflix , disney plus , iptv δουλευει άψογα. Απλα επι ευκαιρια να αναφέρω οτι οποιος ενδιαφέρετε μπορει να κανει

    νομιμη συνδρομη DISNEY PLUS με μονο 19Ευρω για 1χρονο. Στο παρακάτω βίντεο που κάνω ανάρτηση δείχνει σαφές οδηγίες το πως. Εγω προσωπικα το δοκίμασα πριν λιγες μέρες και έποιασε,Το κακό στην ολη ιστορια ειναι το να δέχεται την κάρτα, εμενα της Τράπεζας πειραιως την πηρε με την τριτη φορά,

    Όσα αναφέρω ειναι απόλυτα νόμιμα απλα εκμεταλευόμαστε κατα αυτο το τρόπο την ξευτιλιστικη αξία της Τουρκικης Λιρας,

    Δεν διαπίστωσα διαφορά σε οτι έχει σχέση με το Eλληνικο disney plus ολα δουλευουν κανονικα με Ελληνικο Ηχο και Ελληνικους υποτιτλους.


    DISNEY PLUS 1,63€ το μήνα


    Πιθανόν επειδη θα φάμε ολοι παλουκι και απο την NETFLIX διοτι απο 1/4/2023 θα σταματησει η μοιρασια των κωδικων μεταξυ φιλων και συγγενων ειναι μια καλή λύση να κάνουμε στο μέλλον συνδρομή και NETFLIX μέσο τουρκίας


    Basic Plan was 45.99 TL = 2.25Ε

    Standard Plan was 69.99 TL = 3.43Ε

    Special Plan was 93.99 TL = 4.60 Ευρω


    Προς το παρόν δεν το δοκίμασα,και φοβάμαι το σενάριο στο μηπως έχει διαφορές με το Ελληνικο NETFLIX και επειδη συντομα θα γίνει χαμούλης με το συγκεκριμένο θέμα θα προσπαθήσω να σας ενημερώσω και να είμαστε προετοιμασμένοι.



    Τωρα όσον αφορά το θέμα επιγεια στο συγκεκριμένο δέκτη παρότι πολλοι κάναμε πολλα και διάφορα πειράματα πάνω στο συγκεκριμένο δέκτη το προβλημα οχι απλα δε λύθηκε αλλα ακόμα δεν έχουμε κατανοηση τί φταίει!!!! Η version android? τo app "live channel" στειλαμε emails στον προγραμματιστη του live channels του αναφέραμε λεπτομερως το προβλημα, απαντηση καμία. Το προηγουμενο μηνα το app εκανε update ειδα τα fixes στα @@ του δεν πειραξε τίποτα απο οσα του αναφέραμε. Βρηκα ενα δέκτη αθικτο στη ζελατινα του, αλλα ο μπιππππππ που τον έχει μου ζητάει 70ΕΥΡΩ! εκει ισως σε ενα τετοιο δέκτη θα βλέπαμε ακριβως τι φταίει.

  • Επιβεβαιώνω για Netflix, prime video και Disney+ . Λειτουργούν αψογα με υπότιτλους και ελληνικό μενού (το πρώτο έχει το ιδιο περιεχόμενο, για τα άλλα δύο δεν μπορώ να πω με σιγουριά καθώς δεν τα έχω δοκιμάσει στην ελληνική έκδοση αλλα πιστεύω πως κι αυτά δεν πρέπει να έχουν διαφορά).

    Τα δύο πρώτα δοκιμασμένα εδώ και μήνες το τρίτο πρόσφατα.

  • NETFLIX δε το δοκίμασα διότι το μοιράζομαι με άλλους προς το παρόν, Στο disney plus παιζουν ολα κανονικά και Ελληνικο Ηχο και Ελληνικους υπότιτλους. Απλα ενδεχομενος το πηραν χαμπαρι και η τιμη του Τουρκικου Disney πηγε 649.90 ΤRY περίπου 31Ευρω με την σημερινη ισοτιμία. Αλλα και πάλι με τα 90ευρω που ζητάνε στο Ελλαδισταν αξιζει ο κόπος

  • Καλησπέρα φίλε έχω πρόβλημα μΕ τον vision κάνει κωλημα και μένει στο logo

    Έχω δοκιμάσει reset θα δουλέψει κάποιες ώρες αλλά θα μου το ξανακάνει

    Υπάρχει κάποιος οδηγό να του φλασαρω τη ρομ ή να του βάλω πιο παλιά

  • Αστο βασίλη μπελάς ειναι αυτοι οι δέκτες, εχω φάει το τοπο να βρώ κανενα firmware αλλα τίποτα. Με πέθανε με το θέμα με τα επιγεια και ακρη δε βρηκα.

    Δοκίμασε reset και μολις ανοιξει απενεργοποιησε την εφαρμογη wind

  • φιλε μου το εκανα με τη νεφαρμογη wind και την εφαρμογη chromecast που διαβασα σε ενα φορουμ αλλα παλι τα ιδια

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!