GREEK TV

There are 78 replies in this Thread which was already clicked 9,394 times. The last Post () by komhsgr.

  • φιλε κομης μπραβο για την προσπαθεια σου. καλα που εισαι και εσυ...

    μια ερωτηση ,προβλεπετε στο μελλον να γινει κατι και για firestick ?

  • Καλησπέρα από Κύπρο είμαι σε minix με android 5.1.1 όλα τα κανάλια δουλεύουν εκτός από τα κανάλια της ερτ στο τηλέφωνο μου με android 7 δουλεύουν όλα μια χαρά έτσι για ενημέρωση σας ευχαριστώ.

  • Mετά απο πάρα πολύ καιρό νέο update για την εφαρμογή "Greek tv"


    - Περισσότερες επιλογές προβολής όπως 4:3 και Περικοπή

    - Κουμπί αλλαγής ροής στον αναπαραγωγέα

    - Περισσότεροι σταθμοί πλέον δουλεύουν σε περισσότερες συσκευές

    - Νέα διεπαφή Έντασης και Φωτεινότητας

    - Διορθώσεις στη λειτουργία Picture-in-Picture

    - Υποστήριξη εξατομικευμένων χρωμάτων σε Android 12+


    και επιτέλους προσθέσαμε αυτό που ζητήσατε πάρα πολλοι, CASTING TV σε android tv, chromecast κτλ κάνοντας μια πρωτοτυπία να εμφανίζεται το epg και στο casting tv

    επίσης καταφέραμε να λειτουργούν και όλα τα κανάλια απο twitch tv. Oτιδίποτε προβλήματα, απορίες ακομα και νέες ιδεες ειμαι στην διάθεση σας. Ευχαριστούμε greek tv "team"



    ΥΣ Παρακαλώ πολύ οποιος είναι χρήστης ANDROID 13 να μου δώσει αναφορά λειτουργίας για την εφαρμογή ευχαριστώ (Μας πέθανε η google με τις νέες ιδεες της)

  • Πρώτες εντυπώσεις, μετά από την ενημέρωση σε tablet Lenovo με android 13, πολύ καλές.

    Έκανα zapping σε 4-5 κανάλια, Ok και το casting.

    komhsgr Αν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο σημείο για ψάξιμο, πες μου.

    Και πάλι μπράβο στο team.

  • tablet με android 12 πάτησα την ΕΡΤ News και κόλλησε η εφαρμογή (.Έκανα απεγκατάσταση.. και εγκατάσταση)..πάτησα στην ΕΡΤ2 και κόλλησε η εφαρμογή... περίπου 5 λεπτά στην εφαρμογή κάνει Φόρτωση δέν δουλεύει.

    Έκανα απεγκατάσταση.. και εγκατάσταση. πάτησα ΕΡΤ2 και πάλι κολλησε η εφαρμογή.

    Πριν την ΕΡΤ2 πήγα σε κάποια ιδιωτικά κανάλια κανένα πρόβλημα.

  • Να εισαι καλά Χρήστο και ολους τους φίλους για τις αναφορές που έδωσαν, μας βοηθάνε για το καλύτερο αποτέλεσμα.

    Σειρα έχει το android tv



  • Η Εθνική μας ομάδα καλείται να δώσει, στη Γεωργία, τον αγώνα ο οποίος θα κρίνει την πρόκρισή της στους ομίλους του EURO 2024. Η εφαρμογή Greek TV for Android, σεβόμενη τους Έλληνες ομογενείς, θα μεταδώσει την αναμέτρηση χωρίς geoblock ελεύθερα για όλους. Συντονιστείτε στις 19:00 ώρα Ελλάδος για το Γεωργία - Ελλάδα καθώς και στις 22:30 για το Ισπανία - Βραζιλία.


    Καλή τύχη ΕΛΛΑΔΑ

  • Καλησπέρα. Επειδή είμαστε σε φάση αγοράς τηλεόρασης... αν έχει playstore θα μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή; πρέπει να είναι android tv ή google tv ή κάτι άλλο? από ποια έκδοση android είμαστε καλυμμένοι;

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  • Eίναι στα αμεσα σχέδια μας το android tv.


    Προς το παρόν η λύση ειναι πας στην σελίδα Greek tv

    και κάνεις εγκατάσταση μέσο sideload αλλοι το έκαναν εγκατασταση με usb stick


    Μου έχουν έρθει αναφορές απο sony, panasonic,tesla οτι παιζει μια χαρά. F&U ειχαμε κατι θεματακια αλλα νομιζω με το τελευταιο update ειναι οκ

  • άρα θα παίξω σε μια google tv, που έγραφε και ο φίλος πιο πάνω πως κατάφερε και δουλεύει σωστά. ευχαριστώ για την απάντηση.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!