"Κρυφό" μενού στο Commander 9500 HD.

There are 8 replies in this Thread which was already clicked 445 times. The last Post () by Olympios.

  • Φίλοι γειά σας.

    Ξέρει κανείς αν υπάρχει "κρυφό" μενού, για την εισαγωγή Biss κλειδιών, στο Commander 9500 HD (fantom).

    Ευχαριστώ.

  • master G

    Approved the thread.
  • Εχει ήδη το λογισμικό, περασμένο από το κατάστημα που το αγόρασα. Κάθε φορά που αλλάζουν τα κλειδιά πρέπει να το πάω εκεί για να περάσουν τα νέα κλειδιά και να πάρουν το... δεκάρικο.

  • Χωρίς να είμαι σίγουρος 100% μιας και έχω να ασχοληθώ με commander 4 χρόνια. Θυμάμαι οτι πηγαινες στο μενου με τον ηχο και πατούσες το κόκκινο πλήκτρο. Αν άλλαξε κάτι από τότε πρέπει να το ρωτήσω.

  • Τα κανάλια τα Ελληνικά φαίνονται κανονικά. Απλά ήθελα να ξέρω αν γίνεται να μπορώ να κάνω edit τα κλειδιά σε περίπτωση που αλλάξουν. Δεν με πειράζει να πληρώσω τα 10 ευρώ, πρέπει όμως να οδηγήσω περίπου 75 χλμτρα, να αφήσω τον δέκτη και να πάω πάλι την αλλη μέρα να τον πάρω.

  • Το μενού είναι στην γλώσσα και θα δεις στο κάτω μέρος ένα κόκκινο κύκλο και να γράφει "keyedit" (στο οποίο ανοίγει με κόκκινο κουμπι) αλλά αν δεν το βλέπεις μάλλον το έχουν κρύψει και θέλει κάποιον συνδυασμό με 4 ψηφία ή 6666 ή 8888 ή 0000

  • Το βρήκα στο μενού "Γλώσσα", κόκκινο κουμπί "Επεξεργασία".

    Ευχαριστώ πολύ, παιδιά. Να είστε όλοι καλά.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!