Κανάλια Ελληνικού Ενδιαφέροντος

There are 836 replies in this Thread which was already clicked 101,651 times. The last Post () by xristos1.

  • Καλησπερά και καλή χρονια . Κρίμα και το travel ηταν καλό κανάλι αν και τελευταία το είχε κανει και αυτο σχεδόν reality.

    One way or no way!!

  • Σαν caid δείχνουν το 0B02 . Focus SAT .. κατι θα γίνει μου φαίνεται..

    conax μερικες νομιζω εχουν pairing

    θα το δουμε...

  • Καλημέρα σε όλους! Εχουμε καμια εξελιξη με τα Fine living, Food network, travel channel emea απο τις 13e? Εγω προσωπικα εχω ακομα σκοταδι απ'τον σερβιτορο μου σ'αυτά τα τρία.

    Επισης, μπορει καποιος να μου πει αν το TLC με Ελλην. υποτιτλους βγαίνει μόνο απ'τις 4.8e ή και απο αλλού?

    Ευχαριστώ.

  • Καλημέρα σε όλους! Εχουμε καμια εξελιξη με τα Fine living, Food network, travel channel emea απο τις 13e? Εγω προσωπικα εχω ακομα σκοταδι απ'τον σερβιτορο μου σ'αυτά τα τρία.

    Επισης, μπορει καποιος να μου πει αν το TLC με Ελλην. υποτιτλους βγαίνει μόνο απ'τις 4.8e ή και απο αλλού?

    Ευχαριστώ.

    έγραψα παραπάνω για 13east είναι CONAX encryption και πιθανότατα pairing cards οπότε δυστυχώς μην περιμένεις εξέλιξη από κανέναν public server, τουλάχιστον με <αδέσμευτο> image με το γνωστό cardsharing newcamd, cccam, mgcamd.....

    τα μόνα που βρήκα και βάλαμε είναι τα 2 ελληνικά eurosports #1 hd & #2 sd


    ίσως να μην είσαι fan του iptv γιατί στα ελληνικά υστερεί ακόμα σε εικόνα αλλά εάν έχεις σταθερό internet υπάρχουν σερβιτόροι που έχουν πάρα πολλά ντοκυμαντέρ σε ικανοποιητική ανάλυση με ελληνικούς υπότιτλους αν είσαι λάτρης των ντοκυμαντέρ.

    στα αθλητικά υπάρχουν προβλήματα στο iptv :( είναι και κάτι που το κυνηγάνε οι πάροχοι, οπότε κβαίνεις...


    γκαρσόνι με σερβίρει όλα τα ντοκυμαντέρ με αυτά που έγραψες μέσα + Crime Investigation + Body in Balance του μπΟΤΕ

    gr subs

  • Καλησπέρα,

    επειδή κάπου το έχω χάσει..

    τι βάζω στο oscam.dvpapi ??? με ενδιαφέρουν τα Nat Geo κλπ. στις 23°east

    Thnks.. ;)

  • Καλησπερα παιδια

    Ουτε σε μενα δε ανοιγει:(


    Σιγα σιγα λιγοστευουν τα καναλια με gr sub

  • τα συγκεκριμενα καναλια,στον συγκεκριμενο δορυφορο,δε νομιζω να ανοιγουν,διαφορετικα θα ειχε ηδη εντοπιστει/αναφερθει απο καποιον φιλο.

    το history παντως,μπορεις να το κανεις ληψη απο 0.8W με καποιον "πλαγιο" τροπο.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!