Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,130 replies in this Thread which was already clicked 390,330 times. The last Post () by senos.

  • Ασπρο μπλε κοκκινο κιτρινο εχεις μπερδεψει βουρτσα με οδοντοβουρτσα.Καλο πασχα και καλη ανασταση σε ολα τα παιδια εξαιρουμενων μυγων και σφιγγων....:):):)

  • γιατί δεν κάθεστε κι εσείς στα αυγά σας στο φορουμάκι σας?;?;

    Γιάννη ,πώς να κάτσουν στο άλλο φόρουμ όταν ¨στο παρών γίνεται δουλειά¨ !!!

    Για να γίνει κάτι τέτοιο που λές πρέπει θοδωρής-γιώργος -εσύ-ό άλλος γιάννης που έχει την επίβλεψη του χώρου εδώ , να σταματήσουν να

    υπάρχουν και να γράφουν !!!!!

    Μόνο τότε θα υπάρξει ησυχία δλδ νεκροταφείο.

    Με απλά λόγια δεν θέλουν κάποιοι να υπάρχει γνώση,και να κυριαρχεί ο απόλυτος σκοταδισμός.

    ΕΕμμμμ να πουλάνε γραμμές-iptv -βραχιόλια-δαχτυλίδια κλπ κλπ κλπ.

    Εσύ εύλογα κάπου απάντησες, και άλλος τσίμπησε που είχε την μύγα ,δεν είχε καμία μύγα στο υπογράφω...στημένο ήταν

    Απο την άλλη έχουμε και κάποιους που δεν διαβάζουν σωστά τα ποστ και τα κάνουν χειρότερα πχ monoblock lnb σε μοτερ (και αυτο κατα την γνώμη μου στημένο)

    Κάποια στιγμή σε κάποιο ποστ έγραψα κάποια πράγματα (βρέστετα ξαναδιαβάστετα......) κάτι πρότεινα ,απάντηση καμία κίνηση καμία,

    δέν πειράζει δεν με χαλάει , εξάλου εγώ την δουλειά μου για αυτά που θέλω με το μοτεράκι που έχω-την κάνω-και δεν στηρίζωμαι

    σε κανένα ούτε γραμμές ούτε iptv ούτε τίποτα !!!!! ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥΣΤΗ

    Συγνώμη για το τελευταίο , αλλα τα χλωρα καίγονται με τα ξερά !!!!


    υγ λυπάμε εκείνους που θέλουν να μάθουν αλλα΄δεν μπορούν , γιατί επικρατεί ο σκοταδισμός

    γιατί δεν κάθεστε κι εσείς στα αυγά σας στο φορουμάκι σας?;?;

  • Εκεί στο Αιγάλεω πρέπει να φταίει το κλίμα. Δεν εξηγείται αλλιώς! Είσαι πολυ ειρωνικός και απορώ γιατί δε σε έχουν διώξει και απο εδώ.

    Πες τα χρυσοστομε....

    Κατά τα άλλα στο προηγούμενο post συμφωνείς και επαυξάνεις.....

  • Εκεί στο Αιγάλεω πρέπει να φταίει το κλίμα. Δεν εξηγείται αλλιώς! Είσαι πολυ ειρωνικός και απορώ γιατί δε σε έχουν διώξει και απο εδώ.

    παpaροβιτς δεν θα κρίνεις εσύ ποιος & ποιος θα μείνει που & τι ξέρει

    πήγαινε σε μαγαζάκι πλήρωσε τεχνικό, αυτοί τι θα γίνουν κλέφτες?; εσύ δεν κάνεις 1 εργασία για να θρέφεις την κοιλάρα σου?

    επίσης εδώ θα μπορούσες κάλιστα να κάνεις 1 donate αλλά είσαι τζαμπατζής γνωστός


    σας έχει φάει η γκλάβα σας διότι εδώ συζητάμε & ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ με τα ονοματά μας και κάποια στιγμή θα κανονίσω meeting πανελλαδικό & οι ψωριάρηδες θα είναι χώρια

    το ΘΕΜΑ του νήματος εδώ είναι ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ και ΟΧΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ εγκατάστασεων


    εύχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ & το άγιο φως το ζωοποιό να το βρουν οι ανήμποροι που το έχουν ανάγκη & να βρουν ψωμί να φάνε για να μη γκρινιάζουν. στο φορουμ από το οποίο προέρχονται έχει πέσει πείνα από το αει πι τι βι με τη σαρα & τη μαρα. έχω πρόταση από αρκετούς φίλους να το κάνετε ipTalking.......σκεφτείτε το.-

  • Παπαροζουμης εισαι και φαινεσαι στον επιστρεφω τον χαρακτηρισμο....Ενα αχρηστο υλικο εχει περισσοτερη αξια απο σενα....Το απολυτο τπτ....

  • Γι αυτό όλο το κατεβατό που έγραψα ,μόνον αυτό αφομίωσες ? Χέρομαι που με τον τρόπο σου, δικαιολογείς με απόλυτη επιτυχία τα ώς άνω γραφομένά μου !!!

    Μια ερώτηση μόνον για να μήν πλατιάζουμε ,αν εσύ εδώ μέσα γνώριζες τους περισσότερους ,και άν κάποιοι σε ξεστράβωναν και σου έδειναν λύσεις και γνώσεις σε κάποια θέματα θα τους έφτυνες ??? Απλή η ερωτησή μου.

    • Official Post

    Τώρα αν αρχίσω να σβήνω - διαγράφω και να βγάζω άτομα στον ''τάκο'' τέτοιες μέρες θα γυρίσετε και θα λέτε είναι κακός ο Mod

    Κάνω υπομονή και λέω δεν μπορεί κάποια στιγμή θα σταματήσει αυτό αλλά από ότι βλέπω δεν.........


    Παρακαλώ λοιπόν για τελευταία φορά αυτές τις άγιες μέρες δείξτε λίγο ''χαρακτήρα'' και σταματήστε το εδώ


    ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ



    @vhanniball motor

    Μην παίζεις μα την υπομονή μου

  • Το ποιός επιβαιβαιώνεται και το ποιός όχι (μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις-λυπάμε δεν είμαι εδώ για φροντηστήρια) , θα το δείς στην πορεία

    όταν τα softcam εδω μέσα θα πάνε απο χέρι σε χέρι με ΡΜ ,και θα έρχεσται όλοι να παρακαλάνε για το πώς μπαίνουν τα κλαδιά !!!

    Γιατί από ότι κατάλαβα είσαι παντελώς άσχετος .Κάτι έγραψες παραπάνω για oscam converter, μου αρκεί .

    Αν είχες -είχαμε τίς γνώσεις του γιάννη έστω και 10% θα είμασταν ευτυχισμένοι


    Γιάννη αν νομίζεις ότι δεν πρέπει να μιλάω ή να απαντάω το δέχομαι και ζητώ συγνώμη ,εξάλου το φόρουμ προσπαθώ με τον τρόπο μου να προστατεύσω .Αν είναι μου το λές και αποσύρομαι ευχαριστώ

  • H ευτυχια ειναι αλλου και οχι εδω μεσα..Βαθια νυχτωμενος για αλλη μια φορα...


    Το τελειωνω εδω δεν το συνεχιζω αλλο...


    η ευτυχία είναι αυτή που στα σκέλια σου την περιμένεις για να 'ρθει...


    τα υλικά όπως τα motερια vhanniball είναι με ημερομηνία λήξης...όπως & η blακε1α σου

    αν ένας έστω μόνο ένας από δω μέσα σε ήξερε έστω & με το μικρό σου θα είχα δεχτεί ΡΜ ήδη που θα μου λεγε ρε άστο το παλικάρι ντάξει.

    αλλά είστε οι ανώνυμοι Χ που θέλουν να σπέρνουν τις ίντριγκες & διχόνοιες σας κατάλαβαμε πια

    μείνε στο φορουμ σου που έχετε όλοι από καμιά 10αριά ΨΕΥΔΩνυμα ψεύτες & λwπογδύτeς

    Edited once, last by spartans ().

  • Μια παροιμια λεει υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν μανταρινια....


    Και επισης 45 γιαννηδες ενος κοκκορου γνωση....τυχαιο δεν νομιζω....

  • Και αλλη μια λεει:

    Σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δεν κάνει ........τυχαιο δεν νομιζω....

    Και συμπληρωνω Τι κανεις Γιαννη ....Κουκια σπερνω....Μην με ξυπνατε ονειρο ζω...Τυχαιο δεν .....Αντε τσαγια και φασκομηλα....

  • Καλημερα παιδια!!!

    Μια ερωτηση θα ηθελα να κανω....

    Πως θα γινει να εχω εναν edision os mini και εναν edision primo σε ενα δωματιο μαζι?

    Εννοω ...με τα τηλεκοντρολ τι γινετε? Ρωταω γιατι το ενα επειρεαζει το αλλο.Δηλαδη εχουν (αν το λεω σωστα) το ιδιο IR code.

    Ευχαριστω!!!

  • Και αλλη μια λεει:

    Σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δεν κάνει ........τυχαιο δεν νομιζω....

    Και συμπληρωνω Τι κανεις Γιαννη ....Κουκια σπερνω....Μην με ξυπνατε ονειρο ζω...Τυχαιο δεν .....Αντε τσαγια και φασκομηλα....

    Τα πανεπιστήμια βγάζουν επιστήμονες και τα πεζοδρόμια χαρακτήρες.

  • Καλημερα παιδια!!!

    Μια ερωτηση θα ηθελα να κανω....

    Πως θα γινει να εχω εναν edision os mini και εναν edision primo σε ενα δωματιο μαζι?

    Εννοω ...με τα τηλεκοντρολ τι γινετε? Ρωταω γιατι το ενα επειρεαζει το αλλο.Δηλαδη εχουν (αν το λεω σωστα) το ιδιο IR code.

    Ευχαριστω!!!

    δυστυχως ,ενω το rc του osmini δουλευει μονο τον osmini, το universal που εχει ο primo δουλευει και τους 2. προς το παρων,ουτε εγω εχω λυση...

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!