Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,134 replies in this Thread which was already clicked 396,118 times. The last Post () by scorpionfighter.

  • Και ομως και εγω εχω το ιδιο προβλημα εδω και μερικες μερες με το ισπανικο πακετο!!αφου το ανοιγα με cccam.μπορει να μας πει καποιος τι γινεται.το ιδιο προβλημα υπαρχει ακομα με τον αρενα στις 16e!!

  • SD & HD ειναι ok :rasta2bigsmoke0gf1:

    φιλε μου καλημερα,δεν διαφωνω οτι τοπακετο ειναι οκ σε sd και hd ,αλλα καποια καναλια σε μενα εδω και 2 εβδομαδες δεν ανοιγουν,,στο oscam στο livelog παραδειγμα vamosHD ή #0hd ,βγαζει μυνημα rejected by.....,

    γνωριζεις τι σημαινει αυτο το μυνημα?,και παλι ευχαριστω

  • SD & HD ειναι ok :rasta2bigsmoke0gf1:

    φιλε μου καλημερα,δεν διαφωνω οτι τοπακετο ειναι οκ σε sd και hd ,αλλα καποια καναλια σε μενα εδω και 2 εβδομαδες δεν ανοιγουν,,στο oscmam στο livelog παραδειγμα vamosHD ή #0hd ,βγαζει μυνημα rejected by.....,

    γνωριζεις τι σημαινει αυτο το μυνημα?,και παλι ευχαριστω

    αν αλλάξεις λειτουργία από oscam σε cccam σου ανοίγουν τα κανάλια??

  • SD & HD ειναι ok :rasta2bigsmoke0gf1:

    φιλε μου καλημερα,δεν διαφωνω οτι τοπακετο ειναι οκ σε sd και hd ,αλλα καποια καναλια σε μενα εδω και 2 εβδομαδες δεν ανοιγουν,,στο oscmam στο livelog παραδειγμα vamosHD ή #0hd ,βγαζει μυνημα rejected by.....,

    γνωριζεις τι σημαινει αυτο το μυνημα?,και παλι ευχαριστω

    αν αλλάξεις λειτουργία από oscam σε cccam σου ανοίγουν τα κανάλια??

    οχι φιλε το ιδιο δεν ανοιγουν,απλα μου φενεται περιεργο γτ τα συγκεκριμενα καναλια ανοιγουν με την καρτα με caid 1810

    και να πω εχει προβλημα η συγκεκριμενη καρτα εχει προβλημα οκ,αλλα καποια αλλα καναλια ανοιγουν με αυτη τη καρτα στο πακετο,,,,δεν ξερω τι γινεται

  • Δοκίμασε να σβήσεις το κανάλι και να το κατεβάσεις εκ νέου.

    ελα φιλε μου το δοκιμασα αυτο που προτεινες,αλλα το ιδιο γινεται,σε ευχαριστω παντως....

    απλα το περιεργο μου φενεται αν ειχε θεμα ο σερβερας μου δε θα το ανοιγε καθολου το πακετο ...θα περιμεν μηπως αλλαξει

    να εισαι καλα!!

  • εμένα μου φαίνεται περίεργο που τόσοι άλλοι βλέπουν και που λες ότι ο σερβεράς είναι εντάξει

    μήπως θεωρείς δεδομένο ότι όλοι δίνουν τα ίδια ακριβώς?

    αν ήταν έτσι θα έπαιρναν όλοι πανευρωπαϊκά από 1 μόνο :tongue1:

    όμως η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν πακέτα/κανάλια που δεν τα χουν όλοι

  • Τα διαβαζω ολλα Θοδωρη οτι γραφετε ενα ενα. Αυτο σημερα το ακουσα δεν ξερω αν ο δικος μου τα δινει τα εχω χασει πολυ καιρο τι να πω !!!!!!!!!

  • ναι δεν διαφωνώ αλλα ο mgcamd ειναι παλιο χωρις κατι νεο .... οπως και για τον νεο cccam 2.3.x λέγανε οτι ανοιγει τα powervu ... αυτα ειναι παραμύθια

    απο οτι λενε οι κινεζοι κατι κανουνε με πιο κλειστους cam και δεκτες

  • Καλησπέρα και από εμένα. Μήπως ξέρει κανείς πως περνάμε τα κλειδιά tandberg για το πακέτο των Arena Sports Serbia στους απλούς δέκτες Edision ( πχ Edision Highpeed 2in1) και Amiko?

    Ευχαριστώ

  • Καλησπέρα και από εμένα. Μήπως ξέρει κανείς πως περνάμε τα κλειδιά tandberg για το πακέτο των Arena Sports Serbia στους απλούς δέκτες Edision ( πχ Edision Highpeed 2in1) και Amiko?

    Ευχαριστώ

    Καλημέρα,

    Amiko τί μοντέλο ;

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!