Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 399,754 times. The last Post () by bigapple.

  • φιλε μου τι να πω εγω εχω κανει την ιδια διαδικασια με το putty και λειτουργησε

    πες στο παροχο σου να ελεγξει τη γραμμη μηπως εχει κανει κατι λαθος

    εγώ ακόμη περιμένω τον πάροχο να με βοηθήσει, αλλά πές μου εσύ έχεις το ίδιο κουτί και enigma και σου πέτυχε ή όχι?

    octagon sf8008 4K combo

  • Ναι τάχω δεί, αλλά στο δικό μου αίνιγμα μόνο τη διεύθυνση του portal μου δίνει να βάλω, ούτε όνομα χρήστη ούτε κωδικό ούτε mac!!!

    Έχει θέμα συμβατότητας με το λογισμικό μου μάλλον, το οποίο δεν μου δίνει και καμία άλλη εφαρμογή για IPTV.

    Βασικά άρχισε να με κουράζει, θα πάω σε purE2 και θα δοκιμάσω κι εκεί, αύριο μάλλον.

    octagon sf8008 4K combo

  • νομιζω σε stalker στη portal βαζεις την διευθυνση που σου δινει ο παροχος ,στη πορταλ δε βαζεις ουτε ονομα χρηστη ουτε κωδικο...

    απλα στο παροχο του λες ποια mac εχει ο δεκτης ..και σου στελνε τη γραμμη βαση του mac του δεκτη


    αν κανω καποιο λαθος ας με διορθωσει καποιος φιλος απο εδω μεσα




    70119f201f7c5c4b1151459.jpg

  • εχω περασει μια δοκιμη iptv με την ( wget -O /etc/enigma2/iptv.sh) οπως παντα και δεν δουλευει πρωτη φορα γινεται...καμια βοηθεια μηπως λειπη κατι απο τις ρυθμισεις

  • μηπως λειπει κατι απο την δοκιμαστικη γραμμη που σου στειλανε? κανενα γραμμα εννοω και δεν στο περναει? δεν ειναι θεμα του δεκτη αυτο που αναφερεις!

  • τοτε τι προβλημα παρουσιαζει, δεν παιζουν τα καναλια?

    αν δεν παιζουν τα καναλια ειναι θεμα αυτουνου που σου εδωσε την γραμμη,ειναι κλειδωμενα

  • Γεια σε όλους και πάλι. Αναζητώ συμβουλή για σερβιτόρο, αν είναι δυνατόν με ελάχιστα ή και καθόλου (λέμε τώρα...) παγώματα. Επειδή με ενδιαφέρουν ειδικά δύο κανάλια που μεταδίδουν όπερα και κλασσική και θέλω να κάνω εγγραφές, τα παγώματα αποτελούν μέγα εμπόδιο. Επειδή δεν ξέρω αν πρέπει από εδώ να αναφέρω τα κανάλια, προτιμώ να το κάνω πριβέ, εκτός αν μου γράψετε ότι δεν υπάρχει θέμα να τα αναφέρω στο main. Ευχαριστώ.

  • Παιδιά διαβάζω και εγώ εδώ και καιρό για το Plugin stärker σε vuduo και σε octagon . Ποια πλεονέκτηματα παρέχει σε κάποιον που θέλει να βάλει τον σερβιτόρο για να βλέπει iptv ?

  • Με 80άρι δεν έχω δοκιμάσει, αλλά γενικά τα feed στον hellas sat είναι πιο δυνατά, τουλάχιστον για εμάς, απ' ότι τα άλλα feed στις 7Ε ή στις 10Ε. Οπότε ίσως να βγαίνουν και με 80άρι.

  • ..κι εγώ το 125 έχω σε μοτέρ και χωρίς να έχω ασχοληθεί πολύ με feeds όσες φορές έχω επιχειρήσει να δοκιμάσω πχ. σε κάποια που έχουν δοθεί κατά καιρούς για κάποιο παιγνίδι κλπ έχω αποτύχει να τα συλλάβω.....

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!