Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 399,832 times. The last Post () by bigapple.

  • τα καναλια στις 13 και 9 ειναι κλειδωμενα, οποτε δεν περνανε και τα δεδομενα...


    για τον ανεμιστηρα, οχι δεν ειναι δυνατο, γιατι το usb (φανταζομαι εκει ειναι συνδεμενο το ανεμιστηρακι) στελνει κανονικα ταση.

    μονο αν τον βαλεις σε "βαθια αναμονη" , κοβει και την ταση απο το usb...

  • παιδια ευχαριστω πολυ,και παλι συγνωμη για το παιδεμα medusa!

  • τα καναλια στις 13 και 9 ειναι κλειδωμενα, οποτε δεν περνανε και τα δεδομενα...

    και επισης, μολις το τσεκαρα, και στις 2 περιπτωσεις, στα καναλια εγω δεν βλεπω να υπαρχει στην infobar το "logo" για hbbtv...

  • τα καναλια στις 13 και 9 ειναι κλειδωμενα, οποτε δεν περνανε και τα δεδομενα...


    για τον ανεμιστηρα, οχι δεν ειναι δυνατο, γιατι το usb (φανταζομαι εκει ειναι συνδεμενο το ανεμιστηρακι) στελνει κανονικα ταση.

    μονο αν τον βαλεις σε "βαθια αναμονη" , κοβει και την ταση απο το usb...

    Ευχαριστω για ακομα μια φορα για την αμεση ανταπορκιση σας!!!Δεν θα το βαλω ακομα να δουλευει οταν πλακωσουν για τα καλα οι ζεστες μην το καλομαθω απο τωρα...Αρα μονο στον 39 που δεν τον εχω πια γιατι εβγαλα το μοτερ δεν πειραζει οκ...

  • τα καναλια στις 13 και 9 ειναι κλειδωμενα, οποτε δεν περνανε και τα δεδομενα...


    για τον ανεμιστηρα, οχι δεν ειναι δυνατο, γιατι το usb (φανταζομαι εκει ειναι συνδεμενο το ανεμιστηρακι) στελνει κανονικα ταση.

    μονο αν τον βαλεις σε "βαθια αναμονη" , κοβει και την ταση απο το usb...

    Ευχαριστω για ακομα μια φορα για την αμεση ανταπορκιση σας!!!Δεν θα το βαλω ακομα να δουλευει οταν πλακωσουν για τα καλα οι ζεστες μην το καλομαθω απο τωρα...

  • με το dcc, εσβησες απλα τον φακελο που ηταν στα extensions, οχι ομως και ολα τα υπολοιπα που κατεβαζει παρεα... (παντως λυνει το προβλημα, αφου δεν ξεκιναει το plugin).


    ποιο opera ομως κατεβασες?

  • παντως... μπορεις να δεις τα ERT PLAY (μερος της υβριδικης) οταν αυτα μεταδιδουν περιεχομενο,μεσω του Greekstreamtv)

    Το εχω βαλει αυτο το πλαγκιν παντα το βαζω ειναι πολυ χρησιμο!!!

  • αν τα ειχες ολα μαζι, επιτυχια εξασφαλισμενη (το crash) ...


    εβγαζες το προηγουμενο, πριν βαλεις το επομενο???


    και επισης, γι αυτον τον δεκτη, νομιζω μονο2 ειναι καταλληλα . το opera-hbbtv (1.0-r3_

    και το openopera (2.0-r0)

  • Καλησπέρα σε όλους.

    Προσπαθώ να δώ, μέσω youtube, το κανάλι history channel της cosmote tv, το οποίο διαμοιράζεται ελέυθερα, όπως λέει και η συνημμένη διαφήμιση, στον os mio+ 4K με satdreamgr8, αλλά, μέχρι στιγμής μάταιος ο κόπος μου. Δεν γίνεται ή τι κάνω λάθος;

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!