Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 401,711 times. The last Post () by bigapple.

  • Μακάρι να έχεις δίκιο αλλά έχει περάσει πάρα πολύς καιρός και κανείς δεν έχει βγάλει άκρη Τι ακριβώς κάνουν και πώς...

    Και προφανώς και οι ίδιοι φοβούνται ότι θα τους καταλάβουν για αυτό το λόγο χρησιμοποιούν το σύστημα αυτό μόνο συγκεκριμένες ώρες...

    Και μας βόλευε πολύ ο Ισπανός μέχρι και τη γλώσσα είχαμε μάθει τόσα χρόνια πού πήγαινε καμπάνα χωρίς ούτε ένα τσαφ 😜

  • lex7791 κοίταξε ο Ισπανός κατά διαστήματα παίζει καμπάνα (0πως και αυτήν την στιγμή) αλλά όταν έχει συγκεκριμένους σημαντικός και ισπανικούς αγώνες συνηθως τότε είναι που κάνει θέμα... Και δεν νομίζω ότι είναι θέμα σερβιτόρου. Έχω δοκιμάσει καμιά δεκαριά.

    Έχουνε εισάγει ένα σύστημα που με κάποιον τρόπο στέλνουν ψεύτικα κλειδιά μαζί με τα κανονικά και το CS μπερδεύεται... Και ακόμα κανείς δεν έχει καταλάβει ακριβώς πώς να το αντιμετωπίσει...

    Άμα θες παρακολούθησε το αργότερα και πες μας, π.χ. όταν θα παίξει η Ρεάλ σε λίγο. Και θα το κοιτάξω και εγώ πώς πάει σήμερα γιατί μερικές φορές το αφήνουν και παίζει.

    Αυτό ακριβώς διάβαζα στο νήμα για το Oscam...

  • Δυστυχώς και άρχισε να το κάνει πάλι μόλις άρχισε η Ρεάλ πριν έπαιζε κομπλέ...

    Οπότε φίλε μου δεν νομίζω ότι είναι θέμα σερβιτόρο οπότε μην παιδεύεσαι.

  • ο Qviart εχει ενσωματωμενο σερβερ τυπου φορεβερ αλλα δεν ειναι πλεον

    Λεγεται Prometheus

    Επειδή έχω χάσει επεισόδια μάλλον θέλεις να γράψεις πως λειτουργεί ;

    Συνδέεται σε κάποιον σέρβερ δηλαδή ;

  • Gtmedia v8x βγηκε δεκτης με τις περισσοτερες πωλησεις στο ali και μου εκανε εντυπωση, στην πορεια ανακαλυψα οτι ο λογος των πωλησεων οφειλεται

    στο autobiss και auto powervu στην Αsia. Nαι στην Ασια ακομα βλέπουν με power vu συν τα θαυματα που κάνει μεσο σερβερ GSHARE

    Η απορία μου ειναι τι συμπεριφορα έχει ο δέκτης στα δικα μας στον hellas sat με το flag lex7791?

  • Αγωρινα μου ο Gtmedia με Mars server πεζει και το δικο μας με ειδικη cline που περνει μεσα

    Εχει και αλλα κολπα δεν εχω προλαβει να δω

    Θα τον ψαξω μελλοντικα και θα σου στειλω πμ ρε συ

  • τον βαζεις στην πριζα

    σκαναρεις δορυφορους

    Τελος

    Αυτοματα ολα

    ΑΛΛΑ δεν το δινω σε οσους εχουν USALS Μοτερ

    Δεν έχω μοτέρ τα έχω στο πατρικό μου !

    Τι σερβίρει ; Απ' όλα ;

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!