OScam sky de

There are 347 replies in this Thread which was already clicked 54,799 times. The last Post () by georgeflu.

  • ολο αυτο στο global? η προηγουμενη τιμη που ειχαμε βαλει τι ηταν?

    εννοω αυτη : 09C4:000000;098C:000000;098D:000000;0500:050F00;05 00:043800;0500:030B00

  • εχει βγει και μια νεα εκδοση cccam 2.3.8 που διορθωνει (τουλαχιστον θεωρητικα,σε μενα δεν επιασε γιατι κολλαει συνεχεια ) το προβλημα

    οπως και σε newcamd η mgcamd 145.c

  • θελω να αναφερω μετα την τελευταια ενημερωση OSCam Svn Update 11.517 χτες με το καινουργιο πατσακι

    και την βελτιωση των καναλιων απο παγωματα και στο ανοιγμα τους στο πακετο SKY DE

    παρατηρησα οτι μου ανοιγουν απο το πακετο TNT SAT(19.2E) τα καναλια ,που πριν δεν μου ανοιγαν με CAID 0500

    αν ειμαι λαθος συγνωμη τοτε,ας με διορθωσει καποιος

    ευχαριστω

  • Για το SKY DE παίζει σε εμένα απροβλημάτιστα με το OSCam 11.517.

    Τα πέντε Αρένα δεν τα έπιανα το τελευταίο καιρό , δεν το είχα ψάξει να δω αν ανοίγουν .

    Ανοίγουν και αυτά με το OSCam 11.517.

    Ανοίγουν τα παραπάνω και με το OSCam που έχει στο σέρβερ της το Satdreamgr-6, με τις απαραίτητες αλλαγές σε OSCam.conf και OSCam.server.


    Τα μόνα που δεν που ανοίγουν πια σε εμένα με OSCam είναι το history στις 1 δυτικά που έχει ελληνικούς υπότιτλους (δεν θα ανοίγει και άλλα κανάλια του πακέτου ή όλο το πακέτο ).

    Έστειλα μήνυμα στον σερβιτόρο μου και μου ζήτησε να του στείλω τα OSCam.conf και OSCam.server, του τα έστειλα και μου τα έστειλα και μου τα έστειλε πίσω διορθωμένα .

    Αλλά πάλι δεν το ανοίγω το history στις 1 δυτικά .

    Το ανοίγει κανείς με OSCam ;

  • φιλε το history στο 1w νομιζω δε πειζει ρολο αν εχεις oscam η cccam ,ειναι θεμα σερβιτορου,εμενα μου ανοιγει και με τα 2

    απλα ρωτα τον σερβιτορο σου( θελει caid 0b00:000000)

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!