Ερώτηση σχετικά με το E2iPlayer

There are 243 replies in this Thread which was already clicked 22,841 times. The last Post () by Montezuma.

  • ΜΗΝ χρησιμοποιείς quote , χωρίς να υπάρχει καποιος λόγος ...

    το image δεν ειναι υποχρεωμένο να έχει αυτό το plugin ουτε να σου παρέχει υποστηρίξει για δουλειά τρίτου σε κλειστό κώδικα

    το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βρεις αυτόν που το κάνει και να του πεις τα οποία θέματα έχεις

  • Καμμιά αντίρηση και καμμιά υποχρέωση για υποστήριξη από εσάς για το συγκεκριμένο plugin.Απλά επειδή το έχεις και δουλεύει πώς μπορούμε να το βάλουμε και να παίζει .και δεν χρειάζεται να απολογείσαι για το συγκεκριμένο.Δεν σου ζήτησα κάτι το ιδιαίτερο απλά ένα υπάρχει κάποια ρύθμιση και σε στον δικό σου δέκτη παίζει, όπως καΙ στον δικό μου vu Duo , ενώ στο edision nino pro δεν.......Τέλος πάντων εάν δεν υπάρχει λύση το σταματάω εδώ.Ευχαριστώ πάντως

  • δεν απολογούμαι απλος σου εξηγώ κάποια θέματα που δεν καταλαβαίνετε

    πχ ο τυπος μπορει να εχει βαλει ενα φιλτρο με το" box model " ή με το "vumodel"και ο pro να μην ειναι μεσα στην λιστα και να τον βαζει σε black list

  • Παντως στον OS Nino Pro τα documentary Cosmos παιζει κανονικα στον Ε2 Player εννοω. To Ε2istream τελευταια φορα που το εγκατεστησα δεν ειχε κατι απο Ελλαδα. Τους έστειλα μηνυμα και μου ειπαν συντομα οτι θα βαλουν . Αν εχετε καποια αλλη ενημερωση πανω σε αυτο παρακαλω πειτε μου. Προς το παρων λοιπον συμφερει το Ε2Player το οποιο οσο υπαρχει το extension θα αναβαθμιζεται κανονικα Gold Movies κλπ

  • μια ευκολη δοκιμη, ειναι να παρεις τον φακελο οπως ειναι απο τον δεκτη που παιζει... και να τον βαλεις στον αλλο.


    επισης, και στους 2 δεκτες γινεται χρηση ο ιδιος player (πχ μηπως ο ενας απο τους 2 παιζει με καποιον external) ?

  • Σωστά το λες. για το πρώτο θα το δοκιμάσω και θα απαντήσω. Μάλλον και οι δύο δέκτες παίζουν με τον ίδιο player γιατί στα πρόσθετα που ζητάει εγκατάσταση κατεβάζει external player.Μήπως παίζει κάποιο θέμα με το πιστοποιητικό? γιατί dailymotion παίζει ενώ opelaoad βγάζει "openload link extractor error". Πάντως ξέχασα στα πρόσθετα κατεβάζει το exteplayer3

  • με το openload βρήκα τι γίνεται ... και ειναι σε ολους τους δέκτες και πλατφόρμες το πρόβλημα ,δεν ειναι απόλυτα θεμα στο plugin ουτε στους δεκτες

    πρωτα ειδα το greekdocumentaries2.blogspot για την Formula 1

    οτι αναφερει σε ολα τα links προβλημα με το ssl

    screenshot-175.pngscreenshot-176.png


    μετα βρήκα απο την σελιδα το link πχ για το επεισόδιο 1 αλλα δεν δουλεύουν

    Code
    https://openload.co/embed/CTi-2bRm_Y4/Formula.1.Drive.to.Survive.S01E01.WEBRip.x264-ION10.mp4

    έπειτα είδα ότι υπάρχει το πιο κατω . αν αλλαξω την καταληξη .co σε .pw στο πιο πάνω ανοίγει το link

    Code
    https://openload.pw

    αλλά εχει άλλα θέματα τωρα απο το antivirus

    screenshot-177.pngscreenshot-178.png

    Edit

    βρηκα οτι κανενα θεμα δεν εχει το oload.stream

    οποτε στο plugin θα πρέπει να κάνουν μια συνθήκη όταν βλέπει το openload.co να το κανει oload.stream

  • απο χρυσοι και απο γαματο δεν μου παιζουν. ενω τα ντοκυμαντερ οπως δειχνεις και εσυ θοδωρη παιζουν κανονικα

  • Ναί, Openload παίζει αλλά υπότιτλους δεν παίζει,πρέπει να τους κατεβάσεις χειροκίνητα αφού βάλεις και πληκτρολόγιο greek or us ανάλογα με την περίσταση και αφού βρείς τον τίτλο του.

  • Ναί, Openload παίζει αλλά υπότιτλους δεν παίζει,πρέπει να τους κατεβάσεις χειροκίνητα αφού βάλεις και πληκτρολόγιο greek or us ανάλογα με την περίσταση και αφού βρείς τον τίτλο του.

    αν εχεις ορισει σωστα τα path "subs" δεν κατεβάζεις κάτι χειροκίνητα απλός πατας το κουμπι subtitle και load


    απο χρυσοι και απο γαματο δεν μου παιζουν. ενω τα ντοκυμαντερ οπως δειχνεις και εσυ θοδωρη παιζουν κανονικα

    τακη κατι δεν κανεις σωστα σε ολα τα μηχανηματα που εχω mini ,nino pro ,vu zero4k & mio ολα παίζουν άψογα


    να σημειοθει οτι το E2iPlayer έχει καταργηθεί και εχει μετατραπεί σε e2iStream

    a6ca100708b4c5c8318.jpgbb522d1045476c4f5.jpg42b93e59cf.jpg226376975b9d91.jpg

  • ναι θοδωρη το ξερω που εχει αλλαξει,απλα δεν ξερω γιατι μου βγαζει error στο xrysoi και στο gamato ενω τα ντοκυμαντερ τα παιζει. θα το ψαξω μιας που το ανεφερες ευχαριστω!

  • Απο το subtitle.gr δεν μπορώ να κατεβάσω υπότιτλους λέει δεν υπάρχει τίποτα για εμφάνιση . Αυτό γίνετε και στο e2iplayer και στον e2istream. Ενώ βρίσκει του φακέλους με τους υπότιτλους

  • Αν θυμάμαι καλά αυτό πρέπει να έχει αλλάξει domain λόγο της απαγόρευσης

    Αν μπορεί κάποιος να δει με το plugin Subtitle Dowanloader τι κάνει..??

    Γιατί θα κάνω κάποιες μέρες για να δω τι γίνεται

    6965aa59bc3202a0f75dab7f.png

  • Καλησπερα,μου προεκυψε ενα προβλημα με το SubsSupport,μου βγαζει το σφαλμα:"Cannot parse subtitles. Invalid subtitles format"οταν παω να φορτωσω τον υποτιτλο που κατεβασα,εχει αντιμετωπισει κανεις το ιδιο προβλημα?

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!