νεος mio+

There are 46 replies in this Thread which was already clicked 2,424 times. The last Post () by Satelis.

  • Καλησπέρα!

    Ξαφνικά σήμερα στον 0.8W έχω κανονικά ήχο αλλά αντί για εικόνα μου δείχνει ένα background ενός ραδιοφώνου με το λογότυπο "OpenaTV RADIO".

    Γνωρίζει κανείς τι στο καλό έγινε;

    Ευχαριστώ...

  • αρχικα δεν εγινε ξαφνικα-σημερα. εχει καμια 10αρια μερες που ξεκνησε το θεμα, και κανα 3/4 που επιασε το dtx στις 0.8 .

    σημερα πηρε η μπαλα και τα υπολοιπα (animal planet k science).

    αν κανεις μια γυρα στις υπολοιπες ενοτητες και διαβασεις κανα μηνυματακι... θα δεις και τι εγινε, και πως μπορεις να το λυσεις

  • αρχικα δεν εγινε ξαφνικα-σημερα. εχει καμια 10αρια μερες που ξεκνησε το θεμα, και κανα 3/4 που επιασε το dtx στις 0.8 .

    σημερα πηρε η μπαλα και τα υπολοιπα (animal planet k science).

    αν κανεις μια γυρα στις υπολοιπες ενοτητες και διαβασεις κανα μηνυματακι... θα δεις και τι εγινε, και πως μπορεις να το λυσεις

    Αγαπητoί Γιώργο και Απόστολε καλησπέρα!

    Ακριβώς αυτό μου συμβαίνει, εγώ το παρατήρησα σήμερα διότι παρακολουθώ σχεδόν αποκλειστικά το ΙδΧ κανάλι. Χθές μέχρι το βράδυ βλέπαμε ΟΚ.

    Το περίεργο είναι οτι έχω ήχο, υπότιτλους, κλπ κανονικά και το μόνο που λείπει είναι η εικόνα.

    Θα σας ήμουν υπόχρεος εάν μου δείξετε ένα λίνκ στην αρμόδια ενότητα με την λύση... Δεν το βρίσκω στην αναζήτηση..

  • Ok, βρήκα κάτι, αλλά πελάγωσα... Νομίζω οτι έκαναν κάποιες αλλαγές στο ##ωσκαμ-εμού@@ και πρέπει να το εγκαταστήσω ξανά. Κατέβασα ένα αρχείο ipk for all...

    Να το γράψω σε στίκ και να το τρέξω στο mio4k; Σας πρήζω, αλλά δεν φταίω που είμαι αργόστροφος σε αυτά (ή μάλλον φταίω, αλλά τι να κάνω...:dumb:)

  • αργησα λιγο να φυγω απο τη δουλεια σημερα... αλλα ειδα στην αλλη ενοτητα τα εξης ευχαριστα...

    1) λυθηκε το θεμα

    2) αφου το καταφερες, φαινεται οτι απεκτησες μια καποια εξοικιωση με τον δεκτη και τα προγραμματα του...

  • Ναι Γιώργο, δόξα τω Χριστό όλα είναι ΟΚ!

    Χάρη στην δική σας πολύτιμη βοήθεια βέβαια και γι αυτό σας ευχαριστώ πολύ, ειδικά εσένα που βρίσκεις πάντα τις λύσεις!

  • .:T3O:.

    Closed the thread.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!