Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 400,662 times. The last Post () by bigapple.

    • Official Post

    enigma1969 επειδή μάλλον δεν σε ενδιαφέρει πραγματικά να είσαι αντικειμενικός ,καλά θα είναι να μου διαγράψεις το λογαριασμό.. Όποιος σπέρνει καβάτζες θερίζει μοναξιές !

    Έχεις δίκιο, απόλυτο δίκιο γιατί αν ήμουν πραγματικά αντικειμενικός αυτό που έκανα τώρα έπρεπε να το είχα κάνει από το πρώτο σου ποστ!!!

    Δεν πειράζει όμως


    ''Κάλλιο αργά παρά ποτέ''

  • ελληνικά 7east ο Centaurus69 είναι ο πιο ειδικός.......

    για αραβικά & -τάνες(που) αρμόδιος είναι ο abc ντε βγε

    ξέρει να διαβάζει και ανάποδα. σε λίγο καιρό θα βγάλει τη μεγάλη είδηση από τη μέση ανατολή ετοιμαζόμαστε για πόλεμο

    βρήκα άκρη για την 7 ε απλά θέλει πολύ απλά το gibertini 150 που είχα παλιά. ανέβασα εντωμεταξύ και κλειδιά για το σημερινό ματσ μπάσκετ σε feed στην 7 ε ! και κάτι χωρίς παρεξήγηση βέβαια ,αν δεν έχεις μια λύση καλά θα είναι να μην ειρωνεύεσαι σε παρακαλάω άλλους.δεν γράφουμε κάτι έτσι απλά για να την πούμε. το αναφέρω γιατί δεν μου αρέσει και δεν θέλω καμιά μελλοντική παρεξήγηση!!

    Edited once, last by THC Hydra ().

  • ελληνικά 7east ο Centaurus69 είναι ο πιο ειδικός.......

    για αραβικά & -τάνες(που) αρμόδιος είναι ο abc ντε βγε

    ξέρει να διαβάζει και ανάποδα. σε λίγο καιρό θα βγάλει τη μεγάλη είδηση από τη μέση ανατολή ετοιμαζόμαστε για πόλεμο

    βρήκα άκρη για την 7 ε απλά θέλει πολύ απλά το gibertini 150 που είχα παλιά. ανέβασα εντωμεταξύ και κλειδιά για το σημερινό ματσ μπάσκετ σε feed στην 7 ε ! και κάτι χωρίς παρεξήγηση βέβαια ,αν δεν έχεις μια λύση καλά θα είναι να μην ειρωνεύεσαι σε παρακαλάω άλλους.δεν γράφουμε κάτι έτσι απλά για να την πούμε. το αναφέρω γιατί δεν μου αρέσει και δεν θέλω καμιά μελλοντική παρεξήγηση!!

    εσύ καλό θα είναι να μην διαβάζεις και λες άλλων λόγια..........διότι εσένα δεν σου ειπα τίποτα. μια χαρά φαίνεσαι

    δεν έχω λύση για τα πάντα ούτε κανένας έχει λύση για τα πάντα. λογικό?

    αλλά όπως και να το κάνουμε εδώ μέσα ορισμένοι γνωρίζουμε περισσότερα & δεν μπορεί να βγαίνει το κάθε αλφαβητα ρι να μας την λέει

    τελεία & παυλίδης όπως λέει 1 καλό φιλαράκι :)

  • να μην διαβάζω ?και να λέω άλλων λόγια? κοίτα φίλε δεν ξέρω τι παριστάνεις γενικώς και ούτε με ενδιαφέρει. εγώ έγραψα κάτι και εσύ απάντησες και καλά άσχετα .. το ποίος γνωρίζει περισσότερα η ποίος την έχει μεγάλη εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει. εξηγουμε για να μην έχουμε θέματα στο μέλλον.

    Edited once, last by THC Hydra ().

  • Αν δεν σου αρέσει κάτι, είναι απλό: Κάνεις αναφορά το μήνυμα και ο διαχειριστής κρίνει ανάλογα, όπως δηλαδή συμβαίνει κάθε φορά εφόσον το εκάστοτε μέλος θέλει να βρεθεί μια λύση. Ειδάλλως, απλά υπεκφεύγει, υπό τον μανδύα της καλής καρδίας και της γενικότερης "ενότητας".


    Φυσικά, ουδείς αναμάρτητος (δεν εξαιρώ στην γενικότητα τον εαυτό μου), αλλά περισσότερο κουνάς το δάχτυλο στον διαχειριστή, σα να του λες πως δεν ξέρει να κάνει την δουλειά του, παρά στο μέλος.

  • ότι γνωριζόμαστε αρκετοί εδώ μέσα αναμεταξύ μας είναι που σας πονάει και σας έχει φάει η ΖΗΛΕΙΑ ψώρα. σας πειράζει που ΕΜΕΙΣ έχουμε 1 όνομα = 1 nickname κι όχι 4-5

  • λοιπον εσβησα το IPTVPlayer και ξανα μου κανει ρεσταρτ ο vusolo2 με BH

    https://www.sendspace.com/file/1mvocp

    ακομα μεσα ειναι το plugin

    δοκιμασε να διαδραψεις ολο το φακελο E2m3u2bouquet απο την διαδρομη /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/E2m3u2bouquet

    γιατι εχει υπολείμματα ακομα

  • θεμα ειναι γιατι το κανει

    -ειναι το δίκτυο εκει την στιγμη ?

    -ειναι το username/password οπως μας λεει "m3u Check username & password"?

    - μηπως ειναι θεμα με την ώρα απο Transponder ή το δίκτυο ?

    για το ποια εκδοση να βαλεις δεν μπορω να σου πω γιατι δεν το εχω χρησιμοποιησει και ειδικα σε BH που εχει αλλη φιλοσοφία , υπαρχουνε αλλες αναφορες για αυτο το plugin σε θεμα προβληματος σε BH?

  • ακομα το ίδιο εμφανίζει ....ρώτησε στο BH αν ξερουνε τι ειναι

    edit

    συν οτι ειναι ακομα μεσα το plugin enigma2-plugin-extensions-e2m3u2bouquet - 0.6.2

    για δοκιμασε με telnet opkg remove enigma2-plugin-extensions-e2m3u2bouquet

    και αν μπορει στειλε μου τα settings σου ειναι /etc/enigma2/settings

  • fm4RrtD.jpg

    λοιπον για να μην σπαμε το κεφαλι μας αδερφε λε ω να περασω αλλο image ..

    ποιο προτεινεις για να μη εχω παρατραγουδα .

    ευχαριστω πολυ για το χρονο σου...

  • οτι και να βάλεις θα ειναι διαφορετικό απο την φιλοσοφία της vu+ ΒΗ

    δοκιμάζεις και βλέπεις

    και εγω ξεκίνησα με Atv και κατέληξα με το satdreαm και τωρα τελευταια λογο zero4k δοκίμασα το BH και ηταν χειροτερο και απο το image της vu , για αυτο ειναι προσωπική άποψη τι θα βαλεις ...

  • καλησπερα παιδια ,πειτε μου αν ξερετε..... θελω να στριμαρω απο το android box που εχω στο ενα δωματιο και να στειλω εικονα στο σαλονι στον dreambox dm800 se version 2 πιο πολυ για καμια ταινια δηλαδη για να μην μεταφερω το boxακι απο το δωματιο στο σαλονι καθε τοσο....ξερεις καποιο προγραμμα που πρεπει να βαλω στα μηχανακια σε android και enigma 2;;;

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!