Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,134 replies in this Thread which was already clicked 393,968 times. The last Post () by scorpionfighter.

  • τωρα μια λυση για ertflix, για οσους κανουν ληψη 19.2 , ειναι τα γερμανικα anixe hd k anixe+ και το αυστριακο aristo tv... τι εννοείς?

    Μεσα στην δίκη τους hbbtv παρέχουν link για την ertflix πχ το anixe στην αριστερή μπάρα έχει την επιλογή Griechisches tv EΡT

    fad24e1.jpg

  • θες να πεις κατι με αυτο που γραφεις εξυπνε????????? ειρωνιες οχι σε μενα εγω δεν εγραψα κατι που να σε πειραξε πιστευω ας αναλαβουν οι μοντ μη πω κανα γαλλικο

    Edited once, last by xristos1 ().

  • Βάση των κανόνων "5. Α Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ο Ν Τ Α Ι ρητά οι κάθε είδους προσωπικές αντιπαραθέσεις και ύβρεις του ενός προς τον άλλον για άτομα εντός ή εκτός του φόρουμ. Είτε ειρωνεία ή λόγο που χαρακτηρίζεται από δηκτική διάθεση ώστε να μειώσει άλλο άτομο ..."

    Οπότε συμμόρφωθητε αλλιώς θα υπάρχει ποινή

  • Μην παίζετε με την φωτιά γιατί και πριν μέρες είχε γίνει κάτι παρόμοιο με άλλους ... Οπότε λήγει εδώ

    -Και ο λόγος που έκανα το ποστ μετά το δικό σου ήταν για να μην γίνει αυτό ... Γιατί το ποστ σου αφήνει ένα ειρωνικό χαρακτήρα και μετά έρχεται και η απάντηση από τον άλλον οπότε δεν το εξετάζουμε παραπάνω

  • μη τα λες σε μενα οκ αλλος ξυνει νυχια αφου τα ξερεις ειμαστε παλιες καραβανες


    Σειρουλα ηρεμησε ρε μην ανεβασεις πιεση και σε τρεχουμε στα νοσοκομεια και ειναι και γεματα covid εκει :P

  • Ηταν πολύ ευχάριστο που ανεκάλυψα την ερτφλιχ μέσα απο το anixex.

    Oι δέκτες ενιγμα2 τελικά μόνο καφέ δεν ψίνουν.

    ευχαριστώ μέδουσα.

  • Καλημέρα σε δεκτη vuzero με sdr8 εχω πανω ενα σκληρο δισκο με movies και μεχρι και χθες μου δουλευε κανονικα και μπορουσα να δω το αποθηκευμενο περιεχομενο.σημερα που το βαζω να παιξει δεν με αφηνει να πλοηγηθω στα βιντεο μοιαζει κολλημενο και μετα μου πεταει πρασινη οθονη και restart.αν καποιος εχει καμια ιδεα...ανεβαζω και το crashlog μηπως και βοηθησει


    enigma2_crash.log

  • Καλημέρα παιδιά, μήπως έχετε παρατηρήσει της τελευταίες μέρες σχεδόν σε όλα τα πακέτα cs ότι ανοίγουν με πολύ μεγάλο ECM. Απλά μου έκανε εντύπωση.. ξέρετε κάτι,αν κάποιος φίλος ξέρει..

  • Καλημέρα σε δεκτη vuzero με sdr8 εχω πανω ενα σκληρο δισκο με movies και μεχρι και χθες μου δουλευε κανονικα και μπορουσα να δω το αποθηκευμενο περιεχομενο.σημερα που το βαζω να παιξει δεν με αφηνει να πλοηγηθω στα βιντεο μοιαζει κολλημενο και μετα μου πεταει πρασινη οθονη και restart.αν καποιος εχει καμια ιδεα...ανεβαζω και το crashlog μηπως και βοηθησει


    enigma2_crash.log

    το crash το κανει γιατι βγαζει σαν απασχολημενο τον δισκο...

    τωρα γιατι ειναι απασχολημενος...

    εχεις αλλον η ενα στικακι να δοκιμασεις να παιξεις απο εκει?

  • Το ίδιο πραγμα και με το στικάκι...έριξα μέσα 2 μικρα βίντεο που πριν τα έπαιζε κανονικα και μου κάνει πάλι το ίδιο..

  • καλησπερα παιδια. εχω το osninoplus και δεν με βαζει στο ιντερνετ εχω βαλει καλωδιο απο το ρουτερ κατευθειαν στο δεκτη ενω με ανταπτορα wifi ποτε μπαινει. ποτε οχι. του εκανα flash το image αλλα τιποτα και παλι. την αλλο πρεπει να κανω??.

    ακυρο παιδια. εχει καει το LAN2 του ρουτερ.

    Edited 4 times, last by pitskou ().

  • αυτο που παρατηρησα στον δεκτη ειναι το εξης.εβαλα ενα backup image που ειχα απο 17/3 και δουλευει κανονικα ο δισκος, μου ανοιγει οτι βιντεο και να δοκιμασα. κανοντας αναβαθμιση λογισμικου απο το μενου, μετα οταν παω να παιξω κατι απο το δισκο...πρασινη οθονη και restart..

  • Το ίδιο κάνει και σε μένα (πράσινη οθόνη). Είναι πρόβλημα της τελευταίας αναβάθμισης. Γυρνάμε στην προηγούμενη και όλα καλά.

  • Με τι δέκτη είσαι εσύ?ε ναι λογικά θα το γυρίσω κι εγώ στο τελευταίο backup που είχα ώσπου να βρεθεί κάτι η να βγει καμία πιο καινούργια αναβάθμιση

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!