Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,130 replies in this Thread which was already clicked 390,323 times. The last Post () by senos.

  • καλησπερα

    μια βοηθεια για τα sk1.2,3 στις 1.9Ε

    δεν εχω φως με αυτα τα softcamKeys του forum

    πρεπει να προσθεσω κατι αλλο και που? σε oscam emu

    ευχαριστω

  • Επι ευκαιριας 1.9Ε προστεθηκαν και αλλα αθλητικα SK π.χ. SK GOLF , SK SPORT κτλ ολα με την ιδια άθλια εικόνα και επίσης

    διαπιστωσα ενα καναλι εχει σε TANDBERG το TV Duga Plus 12380Η

  • Καλησπέρα παιδιά έχω καιρό να ασχοληθώ με τα power vu .

    Έχω ένα δεκτή edision progressiv nano όπου εκεί τα έβλεπα .

    Ήθελα να ρωτήσω αν στον δορυφόρο 0.8w παίζουν ακόμα τα ντοκιμαντέρ γιατί πέρασα κάποια κλειδιά αλλά τίποτα .

    Σας ευχαριστώ .

  • να ανοιγουν με emu... πουθενα.


    να ανοιγουν με αλλους τροπους, η και να μην ανοιγουν καθολου, εχει στις 9Ε αυτα που εφυγαν απο 0.8W ,στις 23.5 , στις 16Ε... και ολο και τιποτα που μου ξεφευγει...ριχνεις μια ματια στην ενοτητα "καναλια ελληνικου ενδιαφεροντος" , εχωντας κατα νου οτι 5Ε κ 0.8W μας αφησαν.

  • να ανοιγουν με emu... πουθενα.


    να ανοιγουν με αλλους τροπους, η και να μην ανοιγουν καθολου, εχει στις 9Ε αυτα που εφυγαν απο 0.8W ,στις 23.5 , στις 16Ε... και ολο και τιποτα που μου ξεφευγει...ριχνεις μια ματια στην ενοτητα "καναλια ελληνικου ενδιαφεροντος" , εχωντας κατα νου οτι 5Ε κ 0.8W μας αφησαν.

    σε ευχαριστώ πολύ .

  • καλησπερα κατεχω τον edision mio plus και στο slot 2 εχω εγκαταστησει το pli μετα απο σημερινη αναβαθμιση κατι δεν πηγε καλα και δεν ξεκιναει μενει στον λογοτυπο..εχει κανα κουμπι να πατησουμε να ξαναγυρισουμε στο slot 1 που εχω το satdreamgr χωρις να τα διαγραψω..ευχαριστω

  • Βγάλε τον δέκτη από το ρεύμα και ξαναβάλτο. Όταν αρχίσει να ανάβει πάτα μερικές φορές το κουμπί μενού από το τηλεχειριστήριο και θα σου βγάλει την λίστα.-

  • Καλησπέρα και πάλι τα υβριδικά της ΕΡΤ σας παίζουν καλά γιατί μόλις βάλω κολαει ο δέκτης και θέλει βγάλσιμο από τη πριζα το plugin είναι σωστό....

    .......και το κανει σε ολα τα λογισμικα

    xristos1 Αν το πρόβλημα παραμένει, αποσύνδεσε τις συσκευές που 'χεις συνδέσει στις usb 2.0 θύρες.


    Δεν ξέρω τι δέκτη έχεις μα στον Octagon SF8008 είχα ακριβώς το ίδιο θέμα,

    όταν αποσύνδεσα κάτι που είχα συνδέσει στην πίσω usb 2.0 θύρα το

    hbbtv-webkit δούλεψε !!! :head banger:

    Liverpool.png


    YOU'LL NEVER WALK ALONE


  • Γεια χαρα.εχουμε κανενα νεο με τα αρενα που κλεισανε απο τον 1.9?τα ειδα στον 23.5 αλλα δεν ανοιγουν με σερβιτορο.τα ανοιγει κανενας?

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!