Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,130 replies in this Thread which was already clicked 390,306 times. The last Post () by senos.

  • Ευχαριστώ πολύ,

    αυτό νόμιζα και εγώ διότι η έξοδος είναι ακριβώς ίδια, αλλά με μπέρδεψαν οι ενδείξεις :

    47/63 Hz 1.0 A στο ένα

    Και

    50/60 Hz, 0.8A στο άλλο ...

    Δεν έχω ιδέα Σε τι αναφέρονται αυτά αλλά επειδή ήταν διαφορετικα, δεν ήμουν σίγουρος και είπα να ρωτήσω μην κάνω καμιά ζημιά !

  • Για όποιον ενδιαφέρεται, εδώ είναι η Ελληνική μετάφραση της τελευταίας έκδοσης του πρόσθετου AJPanel (v9.0.0).


    Edit


    Έκανα κάποιες μικρές διορθώσεις και κυρίως άλλαξα το μέγεθος σε μερικά παράθυρα στα οποία δεν χωρούσαν οι επιλογές των μενού.

    Ανέβασα καινούριο-διορθωμένο αρχείο.

  • Ξερει κανεις γιατι πλεον δεν ανεβαζουν τα παιχνιδια του ολυμπιακου στο καραισκακη?εννοω se feed.οταν παιζει εκτος ανεβαινουν οταν παιζει στο καραισκακη ποτε....

  • Ξερει κανεις γιατι πλεον δεν ανεβαζουν τα παιχνιδια του ολυμπιακου στο καραισκακη?εννοω se feed.οταν παιζει εκτος ανεβαινουν οταν παιζει στο καραισκακη ποτε....


    Γιατί η ομάδα δε βλέπετε.......

  • Απάντηση σε όλους τους προηγούμενους με βάση το λεπτομερειακό προσωπικό αρχείο μου 3 ετών σχετικά με τα feeds των αγώνων της Superleague (το Κύπελλο είναι άλλη υπόθεση):

    Ο Ολυμπιακός είναι η μόνη ΠΑΕ, που φέτος δεν έχει δώσει, ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ, δικαιώματα μετάδοσης των εντός έδρας αγώνων της ομάδας της, αλλού εκτός της COSMOTE. Οι αγώνες όλων των άλλων ΠΑΕ μεταδίδονται και από ξένα τηλεοπτικά πακέτα, δορυφορικά ή/και διαδικτυακά και στους περισσότερους έχουν βγει feeds, με αρκετές ιδιαιτερότητες σε σχέση με τις προηγούμενες χρονιές.

    Πέρυσι ο Ολυμπιακός από τις αρχές Σεπτεμβρίου είχε δώσει δικαιώματα μετάδοσης των ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ αγώνων του για τη Superleague, στο κυπριακό Cablenet Sports και σε κάποιο κορεάτικο δίκτυο, το τελευταίο, ίσως, λόγω του Ινγκμπόμ Χουάνγκ, για χάρη του οποίου υπήρξαν και Κορεάτες θεατές στο "Γ. Καραϊσκάκης" με selfies κλπ.

    Φίλε Hatters1976 τσεκάρισα το 4:2:2 feed που αναφέρεις, δεν είχε ζωντανή ροή, μόνο έγχρωμες κατακόρυφες μπάρες και σφύριγμα, ίσως να χρησίμευε για post game μετάδοση, με την οποία δεν ασχολήθηκα.

  • Παιδια καλησπερα και απο εμενα.

    -Εχω τον EDITION Nino Os Pro με το dreamsatgr και θελω να ρωτησω με oscam-emu μπορω να βλεπω τα sky,De,Spαιν?

    Αν ναι πως μπορει να γινει και αν οχι ποιος αλλος τροπος υπαρχει?

    Ευχαριστω

  • Άμα βλέπεις ήδη τα άλλα με κάποιον τρόπο και το υποστηρίζει το γκαρσόν σου...

    Λογικά θα μπορείς.


    Δες εδώ:


    Είναι πολύ αναλυτικό και επεξηγηματικό.

  • Απο τότε που η DIGEA πήγε στον HellaSat μου έμεινε το πιάτο ρυθμισμένο στις 3.1

    Να το ρυθμίσω σε ΒulgariaSat 1.8; Τα Arena Sports λειτουργούν ακόμα με CS;

    Δείχνουν καθόλου αγώνες της NOVA;

    Αδελφέ να πας to πιάτο στις 39Ε στον Hellas Sat όπου τα Diema Sports και το Novasports δείχνουν κάποιους αγώνες της Super League

  • Ευχαριστώ Κώστα για την συμβουλή σου.

    Δεν θέλω τόσο τα ελληνικά αφού δεν μπορώ να έχω κόσμο... και Νοvα μαζί, θέλω να βλέπω ξένο ποδόσφαιρο για αυτό λέω σκΥ και De Ισπα.. κτλ

    Γιατί βλέπω ότι κάποιοι ανεβάζουν εικόνες με πχ. ΣκΥ

    Αν γνωρίζεις κάτι άνω σε αυτό?

    Ευχαριστώ

  • τα 2 που ζητας, ειναι πολυ "ιδιαιτερα"...


    και τα αλλα που σου προτεινουν ομως, για τα ξενα που ζητας μια χαρα ειναι...! diema+ , max sport, κλπ.


    τωρα... τα πιο πανω καναλια υπαρχουν και στον 39Ε, αλλα και στον 1.9Ε , στον 1.9Ε ομως , τα περισσοτερα ειναι σε H265 (οποτε θα πρεπει να το υποστηριζει ο δεκτης).

  • Λοιπόν όσο αφορά τον σκαει.

    Οι περισσότεροι σερβιτόροι σερβίρουν την Μέρκελ στα 19.2ευρω μία χαρά.

    Τον σουνακ μόνο σε χαμηλή SD και δεν αξίζει καν.

    Για τον Μπερλουσκόνι μιας και έχει αποβιώσει είναι σχεδόν αδύνατη η πρόσβαση Από ότι έχω καταλάβει και μόνο κάποιοι εκλεκτοί που έχουν επικοινωνία με την άλλη πλευρά γνωρίζουν.


    Όσο αφορά τον Σάντσεθ Δεν νομίζω ότι του σπανού τα γένια γίνονται καλά με αίνιγμα 2 cs.



    Όσο για τα άλλα εγώ προτείνω τον 1.9e με κλειστά μάτια μιας και ο Ντενκοφ έχει σχεδόν τα πάντα πολύ σταθερα, με λίγο ελληνικό ενδιαφέρον και επιπλέον φουλ Ευρωλίγκα.

  • Χτες εκεί που είμαι εγώ και αν κατάλαβα καλά και άλλοι είχε αρκετά προβλήματα

    και στις 39e αλλά και στις 45e (panathinaikos basket) ... που είναι σε διαφορετική

    κωδικοποίηση!

  • Καλημέρα σε όλους.

    Ο W@rp ανέβασε το osam-emu 11726 r799. Με δεδομένο ότι η προηγούμενη έκδοση του emu, δηλ. η 798 υπάρχει αμετάβλητη εδώ και πάνω από 3 χρόνια, έρχομαι να ρωτήσω τι καινούργιο φέρνει η r799 για εμάς τους απλούς χρήστες, χωρίς τις εξειδικευμένες γνώσεις;

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!