sf8008 netflix

There are 97 replies in this Thread which was already clicked 5,418 times. The last Post () by leopard77.

  • https://www.dropbox.com/s/iob0…_20200420_214812.mp4?dl=0




    SDGR8 + Netflix ver R3 η τελευταια version ειναι (που ανεβασα ολα κομπλε)


    ---------------------------------------------------------------------------

    To eχω αφησει 20 λεπτα δεν εχει βγαλει σφαλμα

    Σου προτεινω κατι.......καθαρισετα ολα και βαλε το.......

    http://v65.hdfreaks.cc/

  • Μαλλον δεν εχει να κανει με τα image....Κατι γινεται με το με το Plugin η με τον λογαριασμο μου....ενα καλο πειραμα ειναι να σου δωσω τους κωδικους μου πμ να μπεισ απο το δικο σου να μας πεις τι κανει....

  • Δεν υπαρχει περιπτωση ,,,,Αν κανεις καθαρο install ενα οε-alliance για παραδειγμα αυτο που σου εστειλα πιο πανω να μην πεξει......

    --------

    Αν δεν πεξει σιγουρα φταιει ο λογαριασμος σου...

    Δεν χρ/ζεται πμ

  • και στον λογαριασμο ομως τι να φταιει...?

    αφου το ρημαδι σε αλλες συσκευες παιζει...


    εκτος αν... παιζει να βλεπει κι αλλη συσκευη ενεργη και να περναει το οριο συσκευων???

  • Οταν λες καθαρισε τα ολα τι εννοεις?Εχω 2 image τωρα μεσα....Τι ακριβως πρεπει να κανω.....

    και στον λογαριασμο ομως τι να φταιει...?

    αφου το ρημαδι σε αλλες συσκευες παιζει...


    εκτος αν... παιζει να βλεπει κι αλλη συσκευη ενεργη και να περναει το οριο συσκευων???

    Ολα ξεκινησαν απο το οτι ειμουν σε 6.3 και μετα απο μια αναβαθμιση κολλησε οπως ειδα σε αλλο θριντ το ειπε κιαλλο παιδι....Μετα με το που εβαλα 6.4 εγινε αυτο...

  • ελα ντε ρε συ Γιωργο.....

    Το Netflix εχει τα δικα του θεματα.....απο μονο του

    Παντως απο θεμα ιματζ πεζει παντου

    και εχω δοκιμασει 2 λογαριασμους ξερεις που εχω,, οχι Official

    και πεζουν κανονικα οση ωρα και να τους αφησω

    -----------

    Τωρα απο Νetflix accounts settings ktl. δεν σκαμπαζω

    Εγω πληρωνω ενα Ιταλο μου δινει μια συνδρομη και καλα ultraHD με ελαχιστα χρηματα....το βαζω παιζει-τελος

    ------

  • Και μενα τεστ ειναι κ μαλιστα το 3το που παιρνω λες να φταιει κατι σαυτο??ΜΙα λυσει ειναι να βαλω παλι 6.3 που επαιζε κανονικα αλλα κ παλι εχω κουραστει λιγο....Οσο εχει να κανει με τα seetings τα εχω αλλαξει στο playback εχει διαφορες αναλυσεις η high med και auto δεν παιζει κ κατι απο εκει...


  • αν μπεις απο pc στον λογαριασμο σου στο netflix, δειχνει συνδεδεμενες συσκευες? (γιατι κι εγω μεσανυχτα απο netflix)...

  • Ακου κατεβασε αυτο που σου εστειλα πιο πανω hdfreaks 6.5

    και κανε καθαρο Install

    δηλ...βαλε power off stb insert usb..ανοιξε κρατα πατημενο το μπροστινο κουμπι μεχρι το πανελ να σου γραψει Upd

    Εκει εχει επιλογες

    καπου λεει να περασεις το ιματζ

    ---------

    Μπας και.............

    -----------------------------------------------------------------------------------

    που λες Γιωργο απλα δημιουρργω ενα-δυο επιλογες απο το πανελ του νετφλιξ πχ lex1 kai lex2 kai μια την εχω τβ και την αλλη octagon....

  • το ιδιο ειναι...


    flash θελει μια φορα, για να δημιουργησει τα partition στην flash. απο εκει και περα, οπως/οποιο image να βαλει, δουλευει ανεξαρτητα...

  • Αυτο που εστειλες το ιματζ εχει απο την μανα του νετφλιξ πλαγκιν η το βαζουμε οπως στο stvgr?

  • τα image του alliance το εχουν στα feed και το κατεβαζεις απο μεσα. προεγκατεστημενο, δε νομιζω να ειναι σε καποιο,γιατι ειναι λιγο μεγαλο plugin...

  • Δεν υπαρχει περιπτωση να βρουμε παλαιοτερη εκδοση του πλαγκιν νετφλιχ να το δοκιμασω?Δηλαδη αυτο που βαλαμε ειναι το τελευταιο το προηγουμενο του?

  • μονο αν το εχει κατεβασει/κρατησει καποιος.


    παντως και στο 6.3 αυτη η εκδοση ηταν εδω και αρκετο καιρο. το παλιο ειχε σταματησει να παιζει, και βγηκε αυτο fix.

  • το hdfreaks στα feeds tou εχει και παλαιοτερα

    -------

    τουλαχιστον ειχε πριν την V3

    ------

    Aλλα το ωραιο με το V3 ειναι οτι εχει active to search ------ αλλιως δεν λεει η δουλεια

  • Ελα σου βρηκα.....

    -----------------------------------------


    ΑΛΛΑ σου ειπα δοκιμασε το hdfreaks 6.5 kai peς μου...

    Μονο αυτο πεζει αριστα το Plugin

    Το ιματζ που μου εστειλες πριν εννοεις....?

  • Ελα σου βρηκα.....

    -----------------------------------------


    ΑΛΛΑ σου ειπα δοκιμασε το hdfreaks 6.5 kai peς μου...

    Μονο αυτο πεζει αριστα το Plugin

    Το εβαλα στο sdtv8 kai παιζει πολυ ωρα χωρις κολλημα.....Τι να πω παιζει ακριβως οπως ηταν στο 6.3 αλλα κανει μικρα σπασιματα απο ιντερνετ ειμαι στα 10mbps με fast path...

  • ενα που ειναι γνωστο ειναι οτι εχει ανεβει πολυ η ζητηση,

    ενα δευτερο οτι εχουν "κοψει" σε ποιοτητα (στα pc) για να αντεχουν οι server τους...

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!