Κανάλια Ελληνικού Ενδιαφέροντος

There are 836 replies in this Thread which was already clicked 101,357 times. The last Post () by xristos1.

  • Οριστε καποια Δειγματα.

    Πολυ λιγα δειγματα.

    πάντως η συγκεκριμένη ομάδα ασχολείται πολύ ενεργά με το άθλημα και έχει κάνει πολύ καλή δουλειά μέχρι στιγμής. Το θέμα είναι να αντέξει στο χρόνο, αν το καταφέρει και αυτό τότε θα είμαστε πολύ καλά !

  • τα μήνυμα τα ''βλέπω'':chuckle:

    μην δω καμιά μεταπώληση εδώ θα έχουμε ''banια'' χειμωνιάτικα :laugh1:

    δεν τον πιάνουν αυτόν ΟΥΤΕ τα ιαματικά σου λέω!!!!


    δεδομένο δεν είναι αλλά είπαμε έτσι να το αναφέρουμε ή να δώσουμε τα λεφτά μας πάλι που δεν ξέραμε που να τα ξοδέψουμε γιατί περισσεύουν

    φύγαμε απ'τα μνημόνια τώρα & όσοι γκρινιάζατε ότι δεν έχετε λεφτά έχετε πάρει 4Κ δέκτη & ζηλεύω που έχω μείνει πίσω..........

  • το Z τουλάχιστον τόσους πολλούς μήνες είναι σταθερό!

    αν εξαιρέσουμε εναν λαμόγιο μεταπωλητή του που έκανε ατασθαλία αλλά τον έστειλε & καθάρισε ο μεγάλος

  • δεν τον άφηνες λίγο κύριε μοντεράτορα να σπάσουμε πλάκα για ποιανού πακέτο σερφολοκάρισμα λέει?!

    αυτό το είχε η ιρδετο στη κυρα γοβα μηηηηηηηηηηηηηηηνες πριν

    τώρα έχει πάει σε άλλα κι άλλα & ακοοοόμα θα την ανοίξουν λέει και περνάνε τα χρόνια και οι καιροί

    & δυστυχώς δεν έχουμε δει παρά μόνο χαζό συστήματα πρόσκαιρα & της αρπαχτής

    η ελπίδα έμεινε


    συμπολίτες & συμπολίτισες η λεγάμενη εταιρεία έχει δώσει τόσα για το pairing κτλ αντι-π3ιρατικά συστήματα με ετσιθελισμό παρά το άδειο τους πορτοφόλι

    χρεώνοντας εσένα & εμένα κορόιδο μασκαρά νεοέλληνα

    :unhappy:


    ((βάζω κι εμένα μέσα οπότε μην μου πείτε ότι σας κοροϊδεύω άλλοι μας το κάνουν χρόνια τώρα))

  • This is the last time ... :angry1:

    is Greek section ....the posts must be the greek language , else the posts will be deleted immediately

    Συγνώμη αν έκανα κάτι λάθος, το Google μεταφράστηκε αυτόματα σε αυτό το νήμα στα αγγλικά, οπότε δεν το γνώρισα πολύ

    Και πάλι συγγνώμη

    Αυτό είναι πραγματικά ενοχλητικό θέμα σε όλους όσους χρησιμοποιούν το ιπτάμενο με surflock

    Ο καθένας θέλει να βρει λύση

    :unhappy:

  • Στο travel Emea Hd στον astra 4.8 βλέπω έχει Greek subs.εχουμε φως σε αυτό?

    12360 V 27500 5/6

    Βασικα είναι το γνωστό travel channel η το tlc?

  • με τι τρόπο μπορώ να έχω πρόσβαση σε ελληνικά κανάλια? Μπορεί κάποιος να βοηθήσει ? Υπάρχει κάτοπτρο 80 διάμετρο, είμαι περιοχή Mannheim.

    Ευχαριστώ!

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!